Typ na prohlídku jednoho z nejoblíbenějších muzeí – Rodinovo Muzeum

Typ na prohlídku jednoho z nejoblíbenějších muzeí - Rodinovo Muzeum 1

Vítejte v jednom z nejoblíbenějších muzeí v Paříži, Musée Rodin. Stojíte před branami do Rodinova paláce sochařství, kde je vystavený slavný Rodinův Myslitel a mnoho dalších jeho nezapomenutelných soch. Toto jedinečné muzeum je dnes otevřené od 10:00 do 18:30 a je připraveno přivítat všechny milovníky umění a historie.

Provozovatelem tohoto muzea je Tiqets International B.V., který má svou registrovanou adresu na James Wattstraat 77-P, 1097 DL, Amsterdam, v Nizozemsku. Pokud potřebujete jakékoliv další informace nebo máte nějaké dotazy, můžete se obrátit na centrum nápovědy Tiqets, kde vám ochotně poradí a odpoví na všechny vaše dotazy.

Pamatujte na to, že poslední návštěvníci jsou do muzea vpouštěni 45 minut před jeho zavírací dobou. Muzeum je bezbariérové, takže je přístupné pro všechny návštěvníky. Vstupenky jsou přijímány v digitální podobě, takže si můžete svou vstupenku uložit rovnou do svého mobilního telefonu. Díky našemu systému přeskočení fronty nemusíte čekat v dlouhé frontě a můžete se rovnou vydat do muzea. Vstupenky jsou vám doručeny okamžitě po jejich zakoupení.

Vstupenky na prohlídku  Rodinova muzea online zde:

 

Vaše vstupenka zahrnuje bez fronty vstup do Musée Rodin, vstup do stálých sbírek i dočasných expozic a také vstup do Sochařské zahrady. Prohlídka s průvodcem však v ceně vstupenky nezahrnuta.

Zažijte jedinečný zážitek prozkoumání muzea a sochařských zahrad s dvouhodinovým komentářem, který je k dispozici ve francouzštině, angličtině, španělštině, portugalštině, němčině a čínštině. Zvlášť pro děti od 6 let je připravena interaktivní puzzle adventura, která je provede skrze fascinující svět Rodinova muzea.

Podívejte se na nádherné sochy, které definovaly Rodinův život a kariéru. Obdivujte jeho ikonický Myslitel, procházejte se po rozsáhlých zahradách Hôtel Biron z 18. století, kde vzniklo mnoho Rodinových pozdějších výtvorů. A nezapomeňte si prohlédnout i umělecká díla z Rodinovy soukromé sbírky, jako jsou obrazy Vincenta van Gogha, Clauda Moneta a Edvarda Muncha.

Musée Rodin navštíví každoročně více než 700 000 lidí, kteří přicházejí obdivovat slavné sochy tohoto významného francouzského sochaře.

Vstupenky můžete zakoupit online, což vám umožní přeskočit dlouhé fronty u pokladen. A pokud se rozhodnete rezervaci zrušit do 23:59 dne před svou návštěvou, obdržíte plnou finanční náhradu. Jediné, co musíte udělat, je při placení vybrat vratnou vstupenku. Vězte však, že tuto vstupenku nelze přesunout na jiné datum.