JEDINEČNÝ TŘÍPODLAŽNÍ PENTHOUSE V HISTORICKÉ BUDOVĚ V NEW YORKU

JEDINEČNÝ TŘÍPODLAŽNÍ PENTHOUSE V HISTORICKÉ BUDOVĚ V NEW YORKU 1

Tento penthouse byl postaven v roce 1912 na 212 Fifth Avenue, jako neo-klasický mrakodrap, připomínající slavnou minulost New Yorku. Po zakoupení budovy v roce 2015 společností Madison Equities dostal nový život v podobě luxusního bydlení.

Třípodlažní obydlí poskytuje 360 ​​stupňové výhledy na řeku Hudson a budovu Flatiron. Pět ložnic a pět koupelen se rozkládá na neuvěřitelné ploše 3 000 metrů čtverečních, přičemž dalších 1 750 metrů čtverečních je k dispozici ve formě venkovních prostor.

Rezidence si zachovává své historické kouzlo díky vysokým stropům, obrovským oknům a množství řezbářských detailů. Bronzové schodiště, sibiřské bílé mramorové krby a vápencové podlahy na terase dávají obydlí nezaměnitelný šmrnc. Předválečné prvky se zde spojují s moderními výdobytky. Otevřený koncept prostranství je charakteristický dubovými a mramorovými akcenty, velkými prosklenými tabulemi od podlahy až ke stropu a visícími svítidly.

Na rozloze větší než 600 metrů čtverečních se nachází královský apartmán, zahrnující ložnici, dvě šatny, dvě koupelny, knihovnu, kuchyňský kout, obývací pokoj a vlastní schodiště, které vede na terasu. Na nejvyšším patře se nachází luxusní kuchyň s 12-foot ostrůvkem a snobský Gaggenau spotřebiči. Poskytuje přímý přístup na rozlehlou terasu s vyhlídkovou plošinou. Okolní kamenné stavby, ozdobené vinnou révou, toto moderní obydlí neobvyklým způsobem doplňují.

Přestože existuje jen málo důvodů opustit tento skvělý příbytek, venku existuje několik možností, jak trávit čas. V blízkosti najdeme jóga studio, fitness centrum, hernu a salonek. K dispozici je v případě potřeby dokonce 24hodinový vrátný a recepční. Obydlí se nachází na severozápadním rohu Madison Square se snadným přístupem do centra New Yorku. Rockefeller Center a Times Square se nacházejí asi míli od domu.

V současné době se tento palácový přístřešek nachází ve výstavbě. Dokončený bude letos na jaře, kdy bude pro potenciálního zájemce k dispozici za 68 500 000 USD.