JSTE PŘIPRAVENI NA LÉTO? PŘINÁŠÍME VÁM AKTUÁLNÍ TRENDY MEZI PANSKÝMI SLUNEČNÍMI BRÝLEMI!

JSTE PŘIPRAVENI NA LÉTO? PŘINÁŠÍME VÁM AKTUÁLNÍ TRENDY MEZI PANSKÝMI SLUNEČNÍMI BRÝLEMI! 1

Sluneční brýle jsou jedním ze základních prvků pánského šatníku. Ještě jste si na léto nestihli vybrat ty správné? Samozřejmě, sluneční brýle nejsou striktně určeny pouze na jaře či léto. Jsou doplňkem, který ozvláštní outfit v každém ročním období, a to bez větší námahy. Pánové jsou oproti dámám ve výhodě, protože trendy v oblasti pánských slunečních brýlí se nemění tak často. Nic vám však nebrání v tom, abyste si zajistili jeden-dva nové páry, které jsou momentálně „in“ a „fresh“!

Geekovské“, tlustší rámy

Brýle s robustním, hrubým rámem jsou jako stvořené pro každodenní nošení. S většími sklíčky a hrubšími rámy působí trošku staromódně (a retro je momentálně in!), Přičemž design na bočních rámech upřednostňuje hravost a originalitu, je otevřený barvám i vzorem. V poslední době se velké oblibě těší zejména dřevěné brýle. Ať už jste geek srdcem i duší nebo jen chcete v oblasti doplňků trochu experimentovat, slunečními brýlemi á la geek nic nezkazíte.

Retro nádech

Styl retro se dnes vrací v různých podobách a do mnoha oblastí života. Stejně je tomu tak i při slunečních brýlích, které se inspirují zejména 50., 70. a 80. lety a využívají klasické tvary a jednoduchost. Tento styl je nadčasový a když se řekne výraz „retro brýle“, většina z nás si představí oblíbenou značku Ray Ban. Tato značka dokonale splňuje podmínky každého „retro maniaka“, který hledá ty správné sluneční brýle.

Zaostřeno na vzory

Většina pánů při koupi slunečních brýlí sáhne po univerzální černé barvě, po tmavších odstínech nebo kovových rámech. Jistě, klasikou nikdy nic nezkazíte, ale letní sezóna je nakloněna barvám a jejich kombinacím. Dejte na chvíli sbohem klasice a vyzkoušejte nové možnosti, které nabízejí barevné vzory. Léto je obdobím zábavy a volných dní, tak proč se nevyblázniť i při výběru slunečních brýlí? Pokud vás však velmi nelákají pestré barvy, sáhněte po méně nápadných vzorech.

Nesmrtelné aviatorky

Aviatorky se staly součástí pánských i dámských outfitů. Díky své jednoduchosti a tenkým rámem jsou přímo předurčeny k tomu, aby se stali „unisex“ módním doplňkem a sluší skutečně každému. Doba i móda pokročily a dnes kromě klasiky na trhu najdete aviatorky, které jsou ozvláštněny dvojitým rámem nebo zrcadlovými či tónovanými skly.

Tento trend se neustále vrací i zatracuje, ale v současnosti je opět ve fázi návratu. Pokud se rozhodujete nad podobným typem brýlí, klidně po nich sáhněte. Kromě toho, že jsou stylové, vyznačují se i funkčností – spolehlivě vás ochrání před slunečními paprsky – protože zabírají polovinu obličeje 🙂. Oversize verze brýlí najdete mezi všemi zmíněnými styly – mezi retro, geek brýlemi i aviatorkami.