Kde se skrývá šedá vláda USA?

Kde se skrývá šedá vláda USA? 1

Před globální apokalypsou budou muset obyčejní lidé po celém světě čelit svému osudu. Ne však světové politické a finanční elity. Každý větší a důležitý stát ve světě má své podzemní bunkry, které jsou připraveny právě pro ty, kteří i v současnosti vládnou celému světu.

Jeden z největších takových podzemních komplexů se nachází v USA, kde podle určitých indicií již dlouhá léta pracuje i takzvaná šedá vláda Spojených států amerických. Jaké informace o tomto komplexu přinesly bývalí zaměstnanci?

 
weath3-005

Mount Weather – základna pro vyvolené
V hlubokých horách Blue Ridge Mountains ve státě Virginie se rozprostírá nedobytný komplex Mount Weather. Tento rozsáhlý podzemní komplex vznikl na místě bývalé meteorologické stanice z konce 19. století. S budováním podzemního bunkru se začalo v 50. letech minulého století během studené války, a do provozu byl uveden v roce 1959.

Mount Weather se nachází v blízkosti městečka Bluemont, tedy asi 74 kilometrů od Washingtonu, a jeho nejdůležitější část se ukrývá hluboko uvnitř pohoří Blue Ridge Mountains. V případě nějaké velké katastrofy nebo globální apokalypsy se do bunkru může ukrýt, a bez problémů zde žít bez jakýchkoliv omezení asi 200 lidí.

Nutno podotknout, že podzemní bunkr je určen jen pro pár nejvlivnějších amerických politiků, a větší část zaberou hlavně oligarchové, kteří v současnosti tahají za nitky světového dění. Mount Weather je nedobytný a přísně střežený komplex, který funguje zcela nezávisle na okolním světě.

Má své vlastní zdroje energie, zásoby pitné vody, potravin a léků, dokonce má i svůj vlastní televizní a rádiový přijímač, pomocí kterého mohou lidé z vnitřku komplexu komunikovat s ostatními venku. Kromě nejdůležitějších lidí USA se sem dají ukrýt i ty nejcennější umělecká díla. O komplexu nevěděli nic ani obyvatelé USA až do roku 1974. Právě v tomto roce však americký deník Washington Post informoval o havárii boeingu, který se zřítil nedaleko Mount Weather.

 
mt_weather_1998

Tajemství nedobytného komplexu Mount Weather
je veřejnosti známý také jako západovirginský úřad řízení konfliktních operací, který je přísně střežen. Komplex má svůj vlastní policejní, ale i hasičský sbor, a je obehnaný třímetrovým plotem s ostnatým drátem. Podrobné informace o celém komplexu však nejsou z bezpečnostního hlediska oficiálně známé.

K jeho bezprostřední blízkosti se není možné vůbec dostat. Těm zvědavcům, kteří se ke komplexu byť jen přiblíží, jsou zabaveny veškerá elektronická zařízení, a jsou okamžitě vykázáni. Některým novinářům se však přesto podařilo přinést popis toho, co se zde nachází a ukrývá. Vděčit tomu mohou hlavně bývalým zaměstnancům Mount Weatheru.

Americký novinář Ted GUP například uvádí, že „nad zemí se nachází asi tucet budov s anténami a mikrovlnnými vysílači, systém odpadních vod má denní kapacitu asi 340 tisíc litrů, a dvě nádrže udržují asi 950 tisíc litrů vody, která by mohla dvěma stovkám lidí vystačit na více než jeden měsíc.

 
060218_Peri_xtrawide

„Nedaleko komplexu jsou však i podzemní jezírka, která zadržují další pitnou vodu. Při vstupní bráně je kontrolní věž a také přistávací plocha pro helikoptéru. Jak však uvedl Ted GUP – „skutečné tajemství nejsou viditelné na povrchu“.

S informacemi, které odhalili bývalí zaměstnanci komplexu Mount Weather, přišel i další americký novinář Richard Pollock. Tomu se podařilo přinést další detaily o tom, co se v podzemí vlastně nachází. Nechybí tam samozřejmě soukromé apartmány, jídelny, nemocnice, kancelářské prostory, nebo elektrárna. Jednotlivé části komplexu jsou spojeny stezkami a ulicemi, a nechybí ani vlastní dopravní systém.

S dalšími informacemi přišel i deník Washington Post, které získal z velmi důvěryhodného zdroje. List uvedl, že podzemní bunkr Mount Weather byl již nejméně jedenkrát využit. Bylo to právě po teroristických útocích na Dvojčata v New Yorku 11. září 2001, kdy sem přemístili nejvyšší politické představitele USA. Otázka proto zní: Kdo udržuje celý komplex v neustálé pohotovosti? A kdo v něm má hlavní slovo?

 
8560_640

Paralelní vláda USA
Pro někoho to bude možná těžko představitelné, ale podle různých indicií v podzemní základně Mount Weather pracuje takzvaná paralelní (nebo šedá) vláda USA, tedy vláda v čekání. Informace, které uvedli členové oficiálních vlády pod podmínkou zachování anonymity, se říká, že každé oddělení šedé vlády v Mount Weather je vedeno pouze jedním paralelním ministrem.

Podle důvěrných informací každý člen šedé vlády je přímo jmenován Bílým domem na dobu neurčitou, a vše probíhá bez souhlasu senátu. Nezodpovězenými otázkami proto zůstává, kdo tedy vlastně vládne USA, a jaký vliv má tato tajná šedá vláda? Co vlastně dělá, a co schvaluje? V roce 1975 například unikly zprávy, že v Mount Weather se nachází dokumentace o více než 100 tisíc Američanech.

Sledují se z tohoto místa i další obyvatelé Spojených států amerických?
Je toto právě sídlo Velkého bratra? Na povrch vyšly i další informace o tom, že právě v komplexu Mount Weather se nachází i centrála pro další federální evakuační centra, které se nacházejí v různých amerických státech jako Severní Karolína, Virginie, Maryland, Pensylvánie a další. V případě nějaké velké katastrofy se tedy z tohoto centra bude řídit evakuace politických špiček USA a jejich finančních mecenášů po celé zemi.

Pokud jsou tyto podzemní komplexy určené pouze pro vysoce postavených politiků a finančních oligarchů, na jaká místa budou evakuováni běžní občané USA? Zdá se, že na tuto otázku je jednoduchá odpověď – všichni ostatní Američané budou jakékoliv potenciální hrozbě ponecháni napospas osudu. Komu však bude oficiální a také šedá vláda spolu s oligarchy pak vládnout, na to ať si odpoví každý sám.