Kifaru Baby: 13-ti metrové plavidlo se sportovními ambicemi

Kifaru Baby: 13-ti metrové plavidlo se sportovními ambicemi 1

Kifaru Baby je snadné, výkonné plavidlo s délkou pouhých 13 metrů. Díky dvěma dieselovým motorem Yanmar o výkonu 370 koňských sil dosahuje při nízké spotřebě maximální rychlost téměř 45 uzlů. Tento futuristický křižník vám bude přinášet radost každý den, ať už na výletech po pobřeží nebo na delších plavbách na otevřeném moři.

Vyrobili ho italské loděnice Cantiere Navale Italia a jeho design navrhl Luca Dini, který tuto malou jachtu popsal jako „stíhací letoun bez křídel.“ Podobných kompaktních a exkluzivních jachet není na trhu vůbec mnoho. Lehký trup je z hliníkových slitin s hořčíkem, které jsou velmi odolné vůči korozi, si půjčil z jachty Paralum 5083H11. Má zajímavý tvar. Je určeno pro všechny nadšence, kteří ocení kvalitu, technické inovace a vytříbený styl.

Bugatti Niniette: supersportovní Veyron začíná brázdit moře

Malá super jachta podává velké sportovní výkony. Kifaru Baby byla navržena tak, aby ji její majitel mohl snadno ovládat. Potřebuje kapitána, který se v této roli najde a který si ji náležitě užije. Spolupráce s firmou Naviop přinesla ovoce v podobě speciálního plně integrovaného systému kapitánského můstku. Na palubní desce se nachází kormidlo a 24-palcový dotykový displej.

Ten slouží pro výměnu informací z navigace, kontrolu bezpečnosti, osvětlení a je vybaven i zábavným systémem. Můstek má lehkou hliníkovou konstrukci s křišťálovým čelním sklem. Přední paluba z týkového dřeva. Posádka tam najde rozkládací stůl a plovoucí platformu, pomocí které se dá tento prostor rozšířit. V podpalubí je kajuta s velkou postelí, prostornou koupelnou se sprchovým koutem a plně vybavená kuchyňka. Pro luxusní provedení se bude prodávat za cenu 595000 €