Vstupenky: Le Capitaine Franccase Brunch

Vstupenky: Le Capitaine Franccase Brunch 1

Představte si, že je jasný, slunný den, a vy se chystáte prožít jedinečný zážitek v srdci Paříže. Čeká na vás něco zvláštního: vstupenky na brunchovou plavbu s názvem „Le Capitaine Fracasse Brunch Cruise“. Tato vyjímečná událost je připravena na to, aby vám nabídla nezapomenutelné chvíle relaxace a potěšení.

Vstupenky na brunchovou plavbu k zakoupení v pohodlí online:

 

Vaše dobrodružství začíná ve 13:00, kdy se vydáte na 1 hodinu a 30 minut trvající plavbu po Seině, která protéká historickým centrem Paříže. Během této doby budete obklopeni nejen vodou, ale také neuvěřitelnými výhledy na město, které je známé svou romantickou atmosférou a nekonečnými kulturními poklady.

Službu vám poskytuje společnost Vedettes de la Seine – Fracasse, která je známá svou vysokou úrovní pohostinnosti a kvalitních služeb. Už od prvních okamžiků na palubě vás přivítá přátelský personál, který vám bude k dispozici po celou dobu plavby. A co víc, nemusíte se starat o tištěné vstupenky, protože společnost přijímá digitální vstupenky přímo ve vašem mobilním telefonu. Stačí ukázat obrazovku svého zařízení a můžete se pohodlně usadit.

 

Co se týče gastronomického zážitku, čeká na vás bohatý výběr sladkých i slaných pokrmů, které tvoří brunch. Od lahodných croissantů až po výběr sýrů a šunek, každý najde něco, co mu bude chutnat. K tomu si můžete dopřát osvěžující ovocné džusy nebo si vychutnat teplý nápoj podle svého výběru.

Zatímco se budete oddávat chutím a vůním brunchového menu, loď klidně pluje po Seině, nabízející vám pohledy na některé z nejznámějších pařížských památek. Budete mít možnost obdivovat Eiffelovu věž, která se tyčí nad městem, ikonický most Pont Alexandre III, stejně jako významné muzea jako Musée d’Orsay a Musée du Louvre. Všechny tyto památky budete moci vidět z pohodlí paluby nebo si je můžete prohlédnout z venkovní terasy, která je otevřená pro všechny hosty po celou dobu plavby.

Je třeba si však pamatovat, že některé služby nejsou zahrnuty v ceně vstupenky. Například alkoholické nápoje a doprava z a do hotelu nejsou poskytovány, což je dobré mít na paměti při plánování vaší návštěvy.

Když přijde čas na vaši plavbu, musíte se dostavit na místo nástupu, kterým je île aux Cygnes, 75015, Paříž. Návštěvníci by měli přistoupit přes střed mostu Bir Hakeim, kde najdou schody vedoucí přímo na ostrov a k molu. Doporučuje se přijít alespoň 30 minut předem, aby se předešlo jakémukoli zpoždění a aby vám loď neujela.

Pro ty, kteří přijíždějí veřejnou dopravou, je místo snadno dostupné metrem (linka 6, zastávka Bir-Hakeim Grenelle), RER (linka C, zastávka Champ de Mars Tour Eiffel), nebo autobusem (linka 72, zastávka Pont De Bir-Hakeim).

Pokud byste z nějakého důvodu potřebovali svou rezervaci zrušit nebo přesunout, máte možnost tak učinit do 24 hodin před plánovanou návštěvou. Tato flexibilita vám dává klid na duši, pokud by došlo k neočekávaným změnám vašich plánů.