KLID V SOBĚ, KLID VŠUDE OKOLO

KLID V SOBĚ, KLID VŠUDE OKOLO 1

Určitě už každý z vás vyslovil větu, že jediné co si v životě přeje je klid a klid. Že vlastně nic ani nechce. Já osobně jsem jednou z nich.

V dnešní uspěchané a tlak vyvíjející době je to pro někoho skoro nemožné a nepředstavitelné. Ze všech stran je cítit stres, každý od vás něco chce, v práci mají na vás vysoké nároky, děti třeba vyzvednout ze školy a odvézt na kroužek a partner vyžaduje vaši společnost. A vy netoužíte po ničem jiném jen po klidu a tichu.

Většinou nám, ale nedochází, že ho máme každý na dosah. Každý ho máme v sobě. Stačí ho jen s sobě znovu najít. Nebo lépe řečeno znovu objevit a probudit. Jen si vzpomeňte když jste byli malé děti. I když od vás rodiče stále něco chtěli, ve škole byli na vás kladeny nároky, vše jste řešili z lehkostí a vždy jste se dokázali vrátit zpět ke hrám a být bezstarostný.

Proč  byste to nemohli zažívat i nyní v dospělosti ?! Je to možné. Jen si musíte uvědomit proč jste na tomto světě. Ne proto, abyste stresovali a honili za penězi, ale abyste si život užívali. Každý má právo na šťastný a klidný život. Je jen na vás jakou cestu si vyberete. Je na vás rozhodnout se co je pro vás důležité, stanovit si svůj žebříček hodnot a své priority.

Musíte si uvědomit, že život je dar. Dar, který si třeba vážit. Tím, že budete žít šťastně, tím mu skládáte tu největší úctu. Klid najdete každý v sobě pokud přestanete honit za něčím co nám diktuje společnost. Za něčím co podle ní třeba dosáhnout, jinak šťastný a spokojený nebudeme. Dobré vzdělání, práce, rodina. A pokud někomu z toho něco chybí je označen za „divného“. Klid najdeme pokud si začneme vážit co máme. A asi pro mnoho lidí známo, pokud si začneme vážit přítomnost. zkuste se na moment zastavit a vychutnat si krásu okamžiku. V tom okamžiku najdete klid.

Přeji krásný a klidný den