Kouzlo akvária Paris – Vstupenky

Kouzlo akvária Paris - Vstupenky 1

Domluvili jste si, že prozkoumáte kouzlo podmořského světa, aniž byste museli opustit půdu Paříže? Se vstupenkou do pařížského akvária je to nyní možné a nabízí se vám jedinečná příležitost vydat se na hluboké mořské exkurzi bez nutnosti nastoupit na loď. Tento výlet vás zavede přímo do srdce Paříže, kde se nachází toto fascinující akvárium, ačkoliv se může zdát, že se zde na chvíli ocitnete někde v hlubinách Tichého oceánu. Akvárium je otevřeno od 10:00 do 19:00, takže máte dostatek času prozkoumat vše, co nabízí.

Akvárium de Paris, které se nachází na adrese Aquarium de Paris, 75016, Paris, FR, je poskytovatelem této úchvatné zkušenosti. Pokud máte jakékoliv otázky nebo potřebujete další informace, neváhejte kontaktovat centrum nápovědy Tiqets, které je připraveno vám pomoci s jakýmikoliv dotazy týkajícími se vaší návštěvy.

Je třeba mít na paměti, že poslední vstup do akvária je možný jednu hodinu před zavírací dobou. Nebojte se však, pokud jste si vstupenku zapomněli vytisknout. Akvárium přijímá také vstupenky v mobilu a co je nejlepší, doručení je okamžité. Akvárium je také bezbariérové, takže je přístupné pro návštěvníky s omezenou mobilitou.

Vstupenky online zde:

 

Když vás očekává takový zážitek, je důležité vědět, co je zahrnuto v ceně vstupenky. Nebudete zklamaní – nejenže získáte přístup do jednoho z nejstarších akvárií na světě, ale také budete mít možnost navštívit představení Mořská panna, kde uvidíte tyto fascinující bytosti v jejich přirozeném prostředí. Kromě toho máte také možnost navštívit výstavu Krmení zvířat a dozvědět se více o tom, jak se tyto podmořské bytosti živí. A pokud jste nadšencem filmů a vzdělávacích animací, můžete navštívit i prostor kina, který je rovněž součástí vaší vstupenky.

Je však třeba si uvědomit, že občerstvení není zahrnuto v ceně vstupenky, takže se ujistěte, že máte u sebe něco malého na zub, pokud byste měli hlad během vaší návštěvy.

Akvárium v Paříži je domovem více než 13 000 vodních tvorů, které pocházejí z různých koutů světa, až do vzdáleného Tahiti. Tyto bytosti zobrazují rozsáhlé tanky, které vám přinášejí podmořský svět co nejblíže. Toto je skvělý zážitek pro děti i dospělé, kde se můžete dotknout ryby a vidět mořské panny plavat mezi ostatními rybami. Je to zážitek, který otevře vaši mysl na nové úrovně fascinace a obdivu.

V rybníku Aquarium de Paris máte možnost se spojit s mořským životem tím, že si pohladíte okrasné ryby. Podle všeho se zdá, že i ryby si tento zážitek užívají a je pro ně příjemný.

Pařížské akvárium, také známé jako Cinéaqua, je skvělé místo pro všechny milovníky moře a nachází se pouhých pět minut od Eiffelovy věže. Pokud jste na návštěvě Paříže se svou rodinou, je to jedno z míst, které byste rozhodně měli navštívit.

Akvárium se pyšní tím, že je jedním z nejstarších na světě, bylo postaveno již v roce 1867. Dnes je domovem více než 13 000 tvorů, kteří se pohybují v jeho hlubinách. Nabízí také show s mořskými pannami, vodní kino a akvárium se žraloky, což je úchvatný způsob, jak přidat hlubokou modrou dimenzi k vaší návštěvě centra Paříže.

Pařížské akvárium symbolizuje vášeň pro vědecký výzkum, která byla typická pro konec 19. století. Každé velké město tehdy muselo mít akvárium a Paříž, jako jedno z předních evropských měst, se rozhodla být tou nejlepší. Výzdoba akvária vypadá, jako by vystoupila přímo z románu Dvacet tisíc mil pod mořem od Julese Verna, a tato konkrétní zářičová mísa je stejně bohatá na historii jako na vodní život.

V akváriu plave 13 000 ryb ve 4 milionech litrů vody. Nádrže jsou naplněny vodním životem z dalekých tropických lokalit, ale i z míst blíže domova. První část akvária de Paris je naplněna kapry, jesetery a šváby, kteří plavou v obnovované vodě nedaleké Seiny.

Nádrže, které reprezentují moře Tahiti a Nové Kaledonie, jsou plné ryb všech barev. Andělské, klaunské a jiné druhy ryb zaujímají svoje místo mezi skalami a korály. Rozsah akvária je ohromující a není divu, že bylo kdysi považováno za největší evropské akvárium.

Jedním z hlavních lákadel akvária jsou však žraloci. Pět druhů těchto dravců z hlubin nikdy nezklame a vždy vyvolá vzrušení u dětí a nervózní smích u dospělých.

Pařížské akvárium má také dvě velké obrazovky, na kterých se promítají dokumentární filmy o vodním životě. Můžete se také zúčastnit živé demonstrace krmení a navštívit bazének, kde mohou děti doslova dostat do ruky některé kluzké okrasné ryby.

Po návštěvě akvária se ocitnete v jedné z nejkrásnějších částí města. Eiffelova věž je doslova na dosah ruky, Champs-Élysées je za vámi a celé město je před vámi, připravené k prozkoumání.

Pokud se chcete dostat do akvária, můžete využít městskou dopravu. Metrem se dostanete na linku C a vystoupíte na zastávce Trocadéro nebo na linkách 6 a 9, kde vystoupíte na zastávce Pont d’Iéna. Autobusem se dostanete na linky 22 nebo 30 a vystoupíte na zastávce Trocadéro, nebo na linkách 32 nebo 63, kde vystoupíte na zastávce Albert de Mun, nebo na linku 72, kde vystoupíte na zastávce Pont d’Iéna, nebo na linku 82, kde vystoupíte na zastávce Varsovie. Pokud dáváte přednost vlaku, vystoupíte na zastávce Champ de Mars.

Akvárium je otevřeno od úterý do pátku od 10:00 do 19:00, v sobotu od 10:00 do 21:00 a v neděli a pondělí opět od 10:00 do 19:00.

Pařížské akvárium se nachází na adrese 5 Avenue Albert de Mun, 75016, Paříž. Přijďte a prozkoumejte podmořský svět, aniž byste museli opustit srdce Paříže.