LUXUS PO SLOVENSKY NEBO JAK SI SLOVÁCI PŘEDSTAVUJÍ LUXUS!

LUXUS PO SLOVENSKY NEBO JAK SI SLOVÁCI PŘEDSTAVUJÍ LUXUS! 1

Při spojení luxus a Slovensko mnoho z vás posměšně ohrne nosem. Jaký už jen luxus může být na Slovensku? Věřte či ne, i u nás se nachází luxus, při kterém máte chuť zavrhnout svůj dosavadní život a zaprodat ho za chvíle strávené v opojení hýčkání a s pocitem všemohoucnosti! Možná jste dosud ani netušili, že se u nás nachází jeden ze skvostů hotelnictví. Kempinski Hotel River Park byl označen jako pátý nejluxusnější hotel na světě. S jistotou mohu říci, že toto pojmenování dostal zaslouženě.

Kempinski Hotel River Park je spojením všech atributů, které by luxus měl mít. Prostorné pokoje sladěné do elegantního stylu spojeného s exkluzivitou. Na výběr máte z několika voleb po kterých vám srdce touží. Bude to prezidentské apartmá s nezapomenutelným výhledem na Dunaj?

Ubytování je základem kvality a spokojenosti, ale s tím se určitě nedá uspokojit. Co takhle jídlo? Pokud patříte k správným gurmánům, který si při první příležitosti nedají sýr s hranolky, tak pak je tu něco pro vás. Restaurace River Bank nabízí pro své hosty opravdu kvalitní gurmánský zážitek. Menu je jakýmsi propojením klasiky a moderního luxusu. Je skvělé být jím obklopen, ale k nezaplacení je ho i konzumovat! Bílá lanýž je dalším lákadlem restaurace hotelu Kempinski River Park.

Je samozřejmostí hotelů, že k ním neodmyslitelně patří i wellness a spa. Po náročném dni vaše si vaše tělo přímo žádá, aby bylo o něj dobře postaráno! Bazény, sauny či masáže jsou vám plně k dispozici. Pokud však považujete za lepší formu odpočinku pohyb, cvičení s výhledem na Dunaj bude skvělým relaxem!

Hotel Kempinski River Park patří k nejluxusnějším hotelem oprávněně. Od nonstop služeb nabízených hotelem, přes limuzínu, helikoptéru či vlastního krejčího. Pokud jste v minulosti pochybovali, že na Slovensku zažijete „mezinárodní“ luxus, změňte názor a navštivte Hotel Kempinski River Park.