Dotek luxusu ve vaší koupelně zajistí obklady Atlas Concorde

Luxusní obklad

Rádi se obklopujete luxusními věcmi a záleží vám na celkovém vzhledu vaší domácnosti? Pokud plánujete rekonstrukci nebo výstavbu koupelny, upoutají vaši pozornost značkové luxusní obklady v mnoha dekorech a vzorech. Představme si aktuální trendy, které vám pomohou vytvořit z vaší koupelny oázu klidu, pohody a luxusu!

Luxusní obklady značky Atlas Concorde

Dotek luxusu ve vaší koupelně zajistí obklady Atlas Concorde 1

Co by byla luxusní koupelna bez krásných obkladů? V současné době jsou vysoce módní velkoformátové obklady s minimálním počtem spár. Pokud hledáte nevšední, nadčasové a kvalitní obklady, chtějte obklady od značky Atlas Concorde. V čem je tento italský výrobce výjimečný? Do obchodů a e-shopů dodává designově propracované produktové série, které vám pomohou vytvořit luxusní koupelnu. Vneste do své koupelny italský šarm a eleganci – s obklady Atlas Concorde se vám to podaří!

Obklady doplní další materiály

Luxusní koupelna si zaslouží dostatek prostoru a velmi těžko se buduje v malých panelákových místnostech. Jak jsme se již zmínili, nepostradatelným prvkem v koupelně jsou obklady. Co je ale doplnit i o další materiály, které pozdvihnou koupelnu na novou úroveň? Velmi stylově působí v koupelně například mramor, exotické dřevo nebo kámen. Nebojte se kombinovat různé materiály – výsledný efekt bude dokonalý.

Nezbytná sanitární technika

Je libo vanu s vířivkou nebo volně stojící vanu? Fantazii se meze nekladou, důležité je, abyste se v koupelně cítili dobře. V módě jsou zejména vany asymetrického tvaru, atypické sprchové kouty a nevšední tvar umyvadel. Ve své nové koupelně se neobejdete bez dvou umyvadel, takže se již nebudete hádat s rodinou, kdo si první vyčistí zuby. Nezbytným vybavením je také závěsné WC a bidet.

Nezapomeňte na dostatek světla

Umožňuje-li vám to řešení koupelny, k doteku luxusu přispívají velká okna s výhledem do okolí. Pokud okno v koupelně nemáte, vyřešíte nedostatek světla osvětlením ve žlutých tónech, které koupelnu opticky zvětší. Přednost dejte většímu počtu světel s nižším výkonem a teplejším odstínem. Do každého koutu koupelny můžete využít jiný druh světla a jednotlivé části od sebe oddělit celoskleněnými přepážkami.

Dřevěná podlaha formou dlažby

Dotek luxusu ve vaší koupelně zajistí obklady Atlas Concorde 2

Nadčasový dojem, jemná elegance a útulnost, která zvelebí celou koupelnu. Toho můžete dosáhnout dlažbou v imitaci dřeva od značky Altas Concorde. Kolekce NID, AXI nebo třeba ETIC naprosto věrohodně napodobují nejen vzhled ale i strukturu dřeva. Hřejivý tón a to rovnou od podlahy. Dopřejte si tuto jemnost v koupelně a užívejte si příjemnou atmosféru při každém kroku.

Dotek luxusu ve vaší koupelně zajistí obklady Atlas Concorde 3

Luxusní koupelna nemusí být jen vaším snem. Nenechte se mýlit, že ta nejkrásnější koupelna musí stát hromadu peněz. I s málem se dá kouzlit. Vybírejte srdcem a konzultujte s odborníky v koupelnovém studiu Keraservis a získáte tu nejlepší možnou kombinaci a podklad pro vaši koupelnu snů. Výsledek bude stát za to a vaše koupelna bude takovou vaší tajnou relaxační místností po náročném pracovním dni!

Přijďte se inspirovat do showroomů Keraservisu v Praze, Brně nebo Ostravě, kde tuto luxusní dlažbu uvidíte na vlastní oči.