Lži, kterými nás krmí všechny ženy

Lži, kterými nás krmí všechny ženy 1

Všechny jsou stejné. Lžou jako jedna, a proto je dobré si vybrat alespoň takovou, která má pěkná prsa. Pokud nejsou také napodobeninou. Říkají jedno a myslí si druhé. Pokud již nechcete sednout na lep lžím té vaší, právě se začíná objevování pravdy, která nemusí být příjemná. Zejména pokud zjistíte, kolik těch formulí už na vás zkusila.

Už jsem
Hovoříme o předstíraném orgasmu. Kdo má při sexu čas zkoumat, zda mluví pravdu, nebo lže? Konec konců, sama se připravuje o dobro. Jenže pozor, lžou ne proto, aby nám pozvedli ego, jak jsme dobří, ale proto, že tu maškarádu chtějí mít už rychle z krku. A když bude třeba, odběhnou do koupelny, a tam se dokončí ručně stručně.

Bude to jen minutka
A vám zatím ujede autobus, i druhý a ona se rozhoduje, zda tričko bílé, nebo červené a zda jí náhodou nejde vidět ramínko na podprsence. Nikdy nevěřte ženě, která s něžností řekne, že jí stačí minutka. To stihnete i jedno nebo dvě točené, takže se na to připravte.

&nbsp
x2015_03_blog_lzi-po-rozchodu-1280x852.jpg.pagespeed.ic.OxkA1RULCM

Je to jen kamarád …
Ona žárlí i na spolužačku z druhé třídy, ale své kamarády si nedá vzít s tím, že o nic nejde. Ti, co zkoumali vztahy muže a ženy přišli na to, že kamarádství mezi mužem a ženou skutečně existuje. Pokud je plné sexuálních benefitů …

Bolí mě hlava
Jednoduše řečeno, se sexem nepočítejte. Studené obklady ale nepotřebuje. Tuto větu by klidně mohli synonymum uvést ke spojení: „Nechci mít sex.“ Proč vlastně používají na krycí manévr právě hlavu? Nikdo netuší, kde to začalo, ale můžete vzít jed, že v tomto případě ani nejsilnější analgetikum neuleví.

Nechce se vdávat
Jdete si životem a chlubíte tu vaši, že ona není z těch, co chtějí mít velkou svatbu a předvést se v bílých šatech před všemi kamarády, snad ještě od školky. Ať závidí, pro co jiné! Pozor, pokud tomuto budete věřit příliš dlouho, uteče vám, protože každá žena touží po prstenu, ale jak se říká, žádat ona by bylo pod ženskou úroveň.

Pokud začíná čím dál více říkat, že by se nechtěla vdávat, pozor, je čas vybírat snubní prsten, jinak zůstanete starým mládencem a vaše bude s jiným pod čepcem.