Malebný region- Průsmyk Cote d Azur

Malebný region- Průsmyk Cote d Azur 1

Vstupenky na Průsmyk Côte d’Azur ve Francii představují úžasnou příležitost k prozkoumání tohoto malebného regionu, který je oblíbeným cílem turistů z celého světa. Zákazníci mají možnost vybrat si tři nebo pět aktivit ze seznamu více než sto možností. Tento seznam zahrnuje nejrůznější možnosti, včetně návštěvy oblíbených atrakcí, jako je vodní park Aquasplash v Antibes, Marineland a různé výlety lodí.

Vstupenky na prohlídku k zakoupení online zde:

 

Poskytovatelem těchto služeb je Comité Régional du Tourisme Côte d’Azur France, což je organizace, která se zaměřuje na podporu cestovního ruchu v tomto regionu. Tato organizace má své sídlo na adrese 455 promenade des anglais, Bâtiment Horizon CS 53126, 06203, Nice Cedex 3, Francie.

Pokud by zákazník chtěl kontaktovat pořadatele aktivit, měl by se obrátit na pomocnou linku Tiqets. Tento provozovatel je schopen okamžitě doručit vstupenky a přijímá je i v elektronické formě v mobilu.

Průsmyk Côte d’Azur je zahrnut v ceně vstupenky, kterou zákazník zakoupí. Avšak, doprava na jednotlivé lokace není součástí balíčku a zákazník si ji musí zorganizovat sám.

Když zákazník zakoupí svůj průsmyk Côte d’Azur, má možnost vybrat si z více než stovky úžasných zážitků. Nemusí se předem rozhodovat, která místa chce navštívit. Může jít přímo na místa nebo aktivity, které chce navštívit, a u vchodu ukázat svou vstupenku v mobilu.

Vstupenka je platná po dobu třiceti po sobě jdoucích kalendářních dní ode dne, kdy ji zákazník aktivuje. Aktivace se provede při prvním použití pomocí čárového kódu na lístku smartphonu.

Pokud zákazník zruší rezervaci do 23:59 dne před svou návštěvou, získá plnou finanční náhradu. Při placení je tedy důležité vybrat vratnou vstupenku. Vstupenku je následně nezbytné přesunout na vhodné místo, aby byla snadno dostupná

 

.