MÓDA PRO MOLETKY: 7 OSVĚDČENÝCH TRENDŮ, KTERÉ MUSÍTE ZNÁT

MÓDA PRO MOLETKY: 7 OSVĚDČENÝCH TRENDŮ, KTERÉ MUSÍTE ZNÁT 1

Máte strach z nakupování, protože vám nikdy nic nesedí? Velké bříško, tlustší stehna, široké ruce. Je to noční můra! Pokud se vás toto všechno týká, nebo alespoň jeden z těchto problémů, tak vítejte v klubu. Nejste sama a jsem přesvědčena, že je takových kolem nás ještě mnohem více.

Nyní je na místě si uvědomit, že toto není konec světa. Musíte se ale naučit, jak na tom zapracovat. Přijměte sama sebe taková jaká jste, oblékejte se moudře. Pokud chcete zhubnout a vtěsnat se i do menších šatů, chce to správnou stravu a cvičit. Toto jsou ty pravidla, kterými byste se pak měli řídit i vy.

Spodní prádlo je základ

Nosit spodní prádlo, která je vám pohodlná je k nezaplacení. Hledá se velmi dlouho, ale pokud ji najdete, zamilujete si ji. Chcete-li zakrýt bříško je třeba si dávat pozor na pár drobností. V první řadě zvažte výškové spodní prádlo. Co se tím myslí? No přece kalhotky s vyšším pasem, které dokáží zakrýt bříško. Nazývají se dokonce i jako stahovací kalhotky.

Pokud se ale zaměříme na podprsenku je správně vybrat si takovou, která není příliš volná, i když je mnohdy mnohem příjemnější. Najděte si takovou, která bude vytvářet pro vaše prsa oporu a bude je držet pevně, tedy nějakou těsnější. Výběr je poměrně velký.

Stahovací prádlo – naše záchrana

Pokud jste ještě nikdy nezkusili stahovací prádlo, určitě byste měli. Tyto kousky prádla udělají s ženskou postavou skutečně divy. Dokonce mnohdy i ženy, které se svou postavou nějaký vážný problém nemají po ní rádi často sáhnou. Pokud se bojíte, že v tomto nebudete moci dýchat, mýlíte se. Už dávno to není o starodávných korzetech, které vás stáhli, tak že jste se mohli sotva hýbat.

Stahovací prádlo je neskutečně pohodlné prádlo, proto je i tak oblíbená. Ještě k tomu vytváří takovou iluzi, o které se vám ani nesnilo. Slibuji vám, že si ji zamilujete. Největší výběr a skvělé ceny má Astratex. Podívejte a uplatněte slevový kód Astratex z KuponyZdarma.sk a získejte dopravu zdarma, extra slevu nebo jiné výhodu. Každá sleva je ihned platná a můžete ušetřit i desítky eur.

Na postoji těla záleží

V konečném důsledku, zda si to uznáte nebo ne – není to jen o oblékání. Náš postoj těla prozrazuje tak mnoho. Je prokázáno, že pokud nestojíte nebo nesedíte vzpřímeně, vaše břišní svaly se automaticky uvolní a bříško je zde. Není proto všechno jen o oblečení, i když můžete být oblečená dokonale. Pokud budete vzpřímená, pomůže to nejen celkovému dojmu, ale i vašemu zdraví. Myslete na to.

Také můžete nosit šaty, které neupozorňují na větší břicho. Pokud máte menší prsa, můžete nosit trička, či plavky, které jsou vpředu více nařasené. Je tolik možností jak zaměřit na silné stránky a zakrýt ty slabé. Důležité je jen upřímně se zhodnotit a najít své nedostatky a naopak. Pak to už jde hladce.

Barvy, vzory a látky nás mají v moci

Možná se to na první pohled nezdá, ale každá látka dělá s postavou něco jiného, ​​tak i barva, vzor či tvar. Pokud si chcete zakrýt bříško, pak navrhuji černou barvu a oblečení s proužky svisle. Nikdy ne vodorovně, to udělá přesně opačný výsledek. Také si vybírejte spíše volnější materiál, ten na vaše bříško neupozorní.

Můžete se to snažit i zakrýt. Tato technika funguje přímo neskutečně, přiléhavý svetr s jednoduchých tričkem dělá divy a ještě to vaši postavu prodlouží. Obtažené šaty také nejsou nejšťastnější výhrou pokud se na to právě necítíte a své bříško byste skutečně chtěli zakrýt.

Co se materiálů a sukní týče, zvolte si volný střih sukně, která vám je možná až po kolena a níže. Pokud si oblečete jednoduché tričko a na to dáte sukni, která bude volná a bude vám začínat asi tak někde od pupku, všechny nedokonalosti se skryjí přesně pod ni. Zázračné, však? Stačí si jen najít to pravé.

Oblékejte se moudře

Už dávno to není o šíleně barevném oblečení. Čím ženštější jste a klasičtější se oblékáte, tím lépe. Dříve, než se do toho ale pustíte, musíte znát základní pravidla. Podívejte se na sebe do zrcadla a najděte své silné a slabé stránky vaší postavy. Slabé stránky se snažte zakrýt a ty silné pozvednout. Mohou to být například plné rty, které upozorní a lidé se tak zaměří na vaši tvář více než například na vaši postavu.

Ano, někdy přijde špatná velikost. Takový zboží třeba vrátit, pokud zbytečně zvýrazňuje vaše nedostatky. V tomto má perfektní výhodu obchod Zoot. Doprava z obchodu je na celý nákup zdarma a kromě toho také u zboží, které chcete vrátit. Vy nezaplatíte ani cent, obchod si po zboží sám pošle kurýra a doprava zpět vás nebude nic stát. Pokud chcete ušetřit i při nákupu, podívejte na Kupony Zdarma.sk a na slevový kupón Zoot. Kupóny jsou ihned platné, získejte extra slevu k nákupu.

Černá dělá divy

Pamatujte na jedno, černá skutečně zeštíhluje a nikdy s ní nic nezkazíte, právě naopak. Ví vám velmi pomoci právě tehdy, když to nejvíc potřebujete. V létě sice není nejlepší volbou, protože se pouze celé zpotíte, ale na příjemné chladné večery je tato barva jako stvořená. Můžete ji nosit spolu s nějakými dlouhými nařasenými šaty až po kotníky. Na to možná nějakou jemnou šátek přes ruce, která nepřiláká mnoho pozornosti a máte skryté nedokonalosti rukou, bříška a nohou zároveň. A ani bych se nedivila, kdyby za vámi přišli vaši známý s tím, jestli jste náhodou nezhubla.

Raději větší než menší

A snad poslední tip je tričko o číslo nebo dvě větší spolu se stáhnutými  kalhotami. Také tričko bude samozřejmě o něco delší. To je ale přesně účel, dlouhé,volné a zároveň stylové. V poslední době se takové věci nosí a jsou velmi pohodlné zároveň. Mladé dívky mají rádi tuto kombinaci a musím se přiznat, že ani já jí nikdy nepohrdnu. Ta kombinace je zároveň asi i nejpohodlnější.

Kdo řekl, že se musíte uskromnit a nenosit co se vám zachce, jen abyste vypadali lépe? Jediné co potřebujete je oblékat se moudře a použít při tom pár základních triků, které jsme v článku prozradili. Později už stačí jediné – nakupovat. Hledáte nové oblečení, ale váš nákupní seznamy je větší než částka, která vám leží na účtu? Internetových obchodů s oblečením je množství. Slevové kupóny z Kuponyzdarma.sk vám každý nákup ještě zlevní. Všechny kupóny jsou zdarma, každou ze slev si můžete ihned uplatnit při každém nákupu a slevy platí do stovek eshopů.

Pamatujte, ať je vaše postava jakákoliv, milujte samu sebe. Jak se říká, milujte se a budete milováni. Totéž platí i o lásce k sobě samé. To jste prostě vy, to je vaše výjimečnost, kterou vám nikdo nevezme. Udělejte z toho vaši silnou stránku. Nezapomínejte na naše tipy a ukažte ze sebe to nejlepší.