MÓDNÍ PRAVIDLA, KTERÉ BYSTE MĚLI BEZ VÝČITEK PORUŠIT

MÓDNÍ PRAVIDLA, KTERÉ BYSTE MĚLI BEZ VÝČITEK PORUŠIT 1

Během vývoje módy se vyvinulo Několik pravidel, které by údajně neměli porušovat. Vznikly Zejména proto, abyste předem vyhnuli tomu, že by oblečeni ublížilo Vaší postavě. Jedna barva nás zeštíhlí, jiná rozšiřují, jeden vzor nám přidá na věku, další nás osvěží – vždyť to znáte. Pravidla jsou však na to, aby se porušovala (tedy alespoň některé). A pravidla, o který se dočtete níže, jednoznačně stojí za porušení! Zapomeňte na to, co se říká a noste to, co chcete.

Pravidlo č. 1: Žádné bílé kalhoty

„Bílé kalhoty tě rozšiřuje a přidej ti Několik kilo navíc!“ – tuto větu zvyknou omílat  všechny nákupní maniačky. Přiznejte se, že i vy jste podlehli této dobře míněné radě a ačkoliv se vám bílé kalhoty líbily, raději jste uposlechli kamarádku, která vás od koupě odradila . Pravdou však je, že Ačkoliv vás bílá barva rozšiřuje, v žádném případě vám nepřijde o 20 kilo víc. Naopak pokud je Víte správně kombinovat, vypadají opravdu vkusně a elegantně. Bílé kalhoty jsou vhodné na každé roční období (kromě deštivo dnů, když na nich Vidět každou skvrnu). Zejména v létě jsou ideální na příjemné večerní procházky. Zákaz nošení bílých kalhot byste rozhodně měli ignorovat!

Pravidlo č. 2: Žádné vodorovné proužky

Horizontální pásky, podobně jako bílé kalhoty, nemají zrovna to nejlepší renomé – všeobecná mínění tvrdí, že rozšiřuj postavu a způsob, že budete vypadat nižší. POKUD však Víte jak je nosit, pomohl vám ukrýt vaše nedostatky. Například postavě ve tvaru Obrácení trojúhelníku pomohl široké proužky na sukni vyrovnat nedostatky mezi horní a dolní částí těla. Užší pásky si Může dovolit jakýkoliv typ postavy. Jediný případ, kdy byste tento zákaz Melia dodržovány, je nenosit horizontální proužky na Vaší „Největší“ části těla. Širokým ramenům nebe Bokeo pásky rozhodně na atraktivitě nepřidávej.

Pravidlo č. 3: Tetování jsou pro puberťák nebe hulvátov

Tetování se v dnešní době staly „mainstreamem“ a je to jednoduchý způsob, jak ukázat světu, dokud jsme a co se nám líbí, bez ohledu na věk. Tetování už dávno není výsadou „lidí z ulice“, vyjadřují styl a estetické cítění. Navíc tetování, které má pro nás osobní význam je něčím, co se bude nosit vždy. Pokud  nejste přesvědčeni o vhodnosti tetování, zvolte místo, které se dá jednoduše zakrýt, jako Například rameno, záda či stehno – možností je opravdu hodně.