Mužská móda 2015 podle Ricka Owense.

Mužská móda 2015 podle Ricka Owense. 1

S přirozením na špacír a bez studu. Tak má vypadat nová móda na podzim roku 2015. Rick Owens na módní přehlídce pořádně šokoval. Oblékli byste si něco takového?

V uplynulých dnech se v Paříži konala módní přehlídka. Po molech se tentokrát předváděli sexy modelky, ale muži. Svět uviděl nové trendy v pánské módě a zůstal v němém úžasu. Oděvy Ricka Owense měly záměrně díru tam, kde není třeba.

 
2330519Byl to prý záměr, návrat k přirozenosti a rebelie zároveň. Většina módních kousků jsou naštěstí jen buržoazní výstřelky, které pravděpodobně nikdy na ulicích neuvidíme. Představte si, že jdete po ulici a naproti vám člověk v takovém kusu látky s dírou v rozkroku. Nebo sedíte v autobuse, vedle vás stojí chlapík a skrz díru na vás zírá jeho přirození.

Průměrný muž má okolo 10 až 15 erekcí denně. Z toho přibližně 3 až 5 v noci. S věkem tento počet klesá a po čtyřicítce byste je za den spočítali i na jedné ruce. Tak či onak – v nesprávný čas na nesprávném místě se vám taková móda může stát osudná. Oblékli byste si takový kus oděvu?