Nadčasová kolekce kultovních hodinek Festina Extra Collection opět na scéně

Nadčasová kolekce kultovních hodinek Festina Extra Collection opět na scéně 1

Retro je IN. Platí to úplně všude. V módě, hudbě, zařízení domácnosti, sportovních potřebách i v technice. A nejnověji už i u náramkových hodinek. Retro je trendy, retro je zpět. To, co už někdy fungovalo, co se osvědčilo, se opět vrací s velkou pompou na scénu. Je zbytečné spekulovat, vymýšlet něco, co už dávno vymyšlené bylo.

Znovuzrozená dokonalost a elegance

Na retro vlně se nyní veze i renomovaná firma Festina, která oprášila svou kolekci náramkových hodinek známou pod názvem Extra. Festina Extra collection byla poprvé uvedena na trh v roce 1948. Již v těch dobách slavila mimořádný úspěch a na něj chce společnost Festina navázat.

Kultovní, ikonické. Hodinky vypracované s extrémní přesností a precizností. Nové vydání této kolekce přináší jednoduchý styl minulosti, kombinovaný s dokonalým technickým provedením současnosti i budoucnosti.

V jednoduchosti je krása

Zapomeňte na moderní, pípající, blikající a vibrující vychytávky. Festina Extra collection jsou jedinečné hodinky v té nejčistší podobě. Jednoduché, strohé, s geniálně čistými liniemi, přesto výrazné a nepřehlédnutelné. Jako stvořené k obleku či společenským šatům. Určené do každé dobré společnosti, v níž se cení vytříbený vkus. Vhodné však i na běžné použití. Pro všechny, kteří potřebují a chtějí mít dokonalý přehled o čase, nerušený zbytečnými a nepotřebnými funkcemi.

Vybere si každý

Tak jako tehdy, tak i dnes Festina Extra collection myslí na dámy i pány. Nezapomíná na nikoho. Z několika desítek modelů si jistě vybere každý. Samozřejmostí je pouzdro vyrobené z hypoalergenní ušlechtilé oceli, buď ve své přirozené barvě, nebo se zlatou povrchovou úpravou, kombinovanou s číselníky ve více moderních barvách. Náramky jsou vyrobeny také z ušlechtilé oceli, ale milovníky kůže potěší řemínky i z tohoto přírodního materiálu. Jako specialita je pak pro všechny, kteří se nebojí vyčnívat z davu, připravený milánský náramek. Ohebný jako kůže, pevný jako kov, vzdušný jako látka. Jako stvořený pro tuto retro – moderní kolekci hodinek.

Móda se mění, styl zůstává

Tento odkaz nadčasová Festina Extra collection svým znovuzrozením do puntíku naplňuje. Z hloubky padesátých let se vynořila dokonalost, ladnost a elegance zosobněná v reedici kolekce Extra. Vyzkoušejte ji i vy a napište spolu s hodinkami Festina další úspěšnou kapitolu dějin. I vy můžete být součástí pokračování úspěšného příběhu, který přežije další desetiletí.