Nástěnná umyvadla – klasika, která se neokouká

Nástěnná umyvadla - klasika, která se neokouká 1

Nástěnná umyvadla patří ke stálicím českých koupelen. To však ještě neznamená, že jsou novými technologiemi výroby nepolíbena. Právě naopak. Nástěnná umyvadla jsou klasickou volbou, která vás přesto mile překvapí.

Nástěnná umyvadla - klasika, která se neokouká 2

Nástěnná umyvadla se od dob minulých v mnohém změnila

Když změna, tak ať je pořádná! Přesně podle tohoto se řídí zájemci o novou koupelnu. Při výběru spíše „pošilhávají” po netradičním stylu, který by dodal jejich koupelně svěží nádech a originalitu. Když pak jsou nuceni kvůli uspořádání svého koupelnového prostoru vybírat z klasické nabídky umyvadel, jsou mile překvapeni. Čím? No jejich svěžím a nadčasovým vzhledem. Od dob minulých se nástěnná umyvadla posunula o kus dopředu. Nabízejí nové tvary, styly, hlavně ale technologii výroby. Udržují krok s novými trendy, a proto si do vaší koupelny můžete vybrat takové umyvadlo, které vás nadchne svým vzhledem a uspokojí svou funkčností.

Už žádné mačkání se u jednoho umyvadla při ranní hygieně vám může zaručit například dvojité umyvadlo. 

Nástěnná umyvadla - klasika, která se neokouká 3

Nástěnná umyvadla jsou praktická a spolehlivá.

Nové technologie výroby a kvalitní materiál dělají z nástěnných umyvadel spolehlivé koupelnové vybavení, z kterého můžete mít radost celý život. Nástěnná umyvadla nabízí funkčnost, praktičnost a snadnou údržbu.

Praktickou stránku umyvadel vidíme hlavně v úspoře místa. V kategorii nástěnná umyvadla najdete prostorově vhodná umyvadla i pro vaši malou koupelnu. Také se nemusíte bát, že by vám voda zatekla do nežádoucích míst, jako je to třeba v případě u umyvadel na desku či do skříňky umyvadel uložených na skříňce. Ne, že by se to u zmíněných typů stávalo. Nástěnná umyvadla jsou však v tomto zcela bezúdržbová.

U všech umyvadel je samozřejmá taková povrchová úprava, která zajistí jejich odolnost vůči poškrábání a nárazům, stejně tak snadnou a hygienickou údržbu.