NAUTILUS – NEJLUXUSNĚJŠÍ POSTEL PRO DOMÁCÍ MAZLÍČKY

NAUTILUS - NEJLUXUSNĚJŠÍ POSTEL PRO DOMÁCÍ MAZLÍČKY 1

Máme tu něco pro milovníky zvířat. Toto není jen takový obyčejný „pelíšek“ pro kočičky. Tomuto se říká opravdu luxus. Jeho tvar je inspirován ulitou mořského šneka a nese i jeho název, Nautilus. Je to příklad absolutní dokonalosti a harmonii v přírodě. Vývoj prvního kusu, který je momentálně na trhu, si vyžadoval více než dva roky plánování a více než tisíc hodin ruční práce na nejvyšší úrovni.

Nosný rám je z karbonového vlákna. Tento moderní materiál krásně vyvažuje jas zlatých nebo stříbrných ozdob, diamantů, smaragdů či rubínů, které si můžete sami zvolit. Polštář a čalounění jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších látek na světě. Látka je jemná a samozřejmě ručně vyšívaná. Žádný z použitých materiálů nemají původ v říši zvířat. Vlysy budou vyrobeny podle vašeho přání. A v nabídce je zlato, stříbro nebo platina. Celá konstrukce je vyrobeno buď ze zlata, stříbra nebo platiny a pokrytá drahými kameny.

Tato myšlenka se zrodila v hlavě Rogera Trussardiho a ke uskutečnění jeho vize mu pomohla švýcarská firma Lanimah zabývající se výrobou luxusních doplňků pro domácí zvířata. Cílem této firmy bylo vždy vytvořit něco co bude odrážet to krásné spojení mezi lidmi a zvířaty. Neumím si představit dokonalejší projevení lásky a úcty člověka ke zvířatům.