Navštivte Louvre, proplujte se po Seině a objevte krásy Paříže!

Navštivte Louvre, proplujte se po Seině a objevte krásy Paříže! 1

Vstupte do světa elegance a zažijte atmosféru Paříže s kartou Paris City Card. Tato karta je váš průvodce, který vám otevře dveře do hlavních atrakcí tohoto nezapomenutelného města.

Jedním z hlavních cílů, které můžete navštívit, je Louvre, nejslavnější muzeum na světě. Kromě toho, že je domovem tisíců cenných artefaktů a uměleckých děl, je samo o sobě architektonickým skvostem. Zde můžete obdivovat slavnou Mona Lisu a dalších 35 000 uměleckých pokladů. Vstup do Louvru je zahrnut v ceně karty a zahrnuje i rychlejší vstup, takže nemusíte trávit čas čekáním ve frontě.

Vstupenky na skvělé objevení krásy Paříže k zakoupení online:

 

Pokud jste milovníkem výhledů, nenechte si ujít příležitost navštívit Eiffelovu věž. Tato karta vám nabízí přednostní vstup až do druhého patra Eiffelovy věže, což je ideální místo pro obdivování panoramatických výhledů na město. A pokud toužíte po ještě větším vzrušení, můžete si za příplatek dopřát i výstup na samotný vrchol věže.

Dalším skvělým zážitkem je plavba po Seině. Užijte si relaxaci na vodě a obdivujte nádherné výhledy na Paříž z pohodlí lodi. Plavba trvá hodinu a při ní můžete naslouchat fascinujícím komentářům o historii a architektuře města. Lístek na plavbu po Seině je také zahrnut v ceně karty.

 

Paris City Card nabízí také přístup do více než 100 zajímavých míst ve městě. Stačí si stáhnout audio průvodce, který vás provede těmi nejzajímavějšími místy. Místní experti vás provedou městem a poskytnou vám podrobné informace o jednotlivých atrakcích.

Chcete-li co nejvíce využít svého pobytu v Paříži, Paris City Card nabízí také další možnosti jako vyhlídkovou plavbu po Seině s obědem nebo přednostní vstup na vrchol Eiffelovy věže. A pokud plánujete návštěvu dalších atrakcí, můžete využít slevový kód, který vám pořadatelé zašlou e-mailem, a ušetřit 10 % na příští rezervaci.

Rezervace je snadná a bezpečná. Vyberte si data návštěvy, kolik lístků potřebujete a dokončete platbu. Poté obdržíte vstupenky e-mailem. A nic vám nebrání v tom, abyste si užili svůj pobyt v Paříži.

Paris City Card je skvělým způsobem, jak prozkoumat Paříž a ušetřit čas i peníze. S touto kartou můžete prozkoumat nejzajímavější místa a zažít to nejlepší, co Paříž nabízí. Kupříkladu muzeum Louvre je otevřeno každý den kromě úterý, takže si můžete naplánovat svou návštěvu podle svého rozvrhu. Vstupte do světa elegance a kultury s kartou Paris City Card a zažijte Paříž jako nikdy předtím.