Nechala vás? Známe lék na zlomené srdce

Nechala vás? Známe lék na zlomené srdce 1

Léků na zlomené srdce najdete v ženských magazínech nespočet. Zamyslel se ale někdo nad tím, že i muži si zaslouží podobnou pozornost? Pokud jste někdy dostali kopačky, zřejmě víte, o čem mluvíme. S rozchodem se vyrovnává poměrně těžko, a tak pro vás máme návod, jak se přes toto nepříjemné období dostat.

Vyražte do ulic
První rada je poměrně samozřejmá: pokud budete sedět doma jako smutný hrdina a znovu si prohlížet fotografie, na kterých jste ještě byli spolu, vůbec si nepomůžete. Naštěstí existují kamarádi, kteří vás z této nepříjemné existence vytrhnou, vezmou vás ven a pomohou vám zapomenout.
 

417804-top_foto1-zjfb2

Alkohol
S tímto opatrně. Existuje spousta mužů, kteří po rozchodu propadli alkoholu natolik, že se z nich stali třesoucí se trosky. Určitě nechcete skončit podobně, takže pijte s mírou, a hlavně tak, aby jste si neprošli všemi deseti stadii opilosti. Alkohol je však výborný na zapomínání a po pár skleničkách si ani nebudete pamatovat, z čeho jste vlastně smutný.

Cvičení
Zvedání železa v posilovně má hned několik výhod. Tou první je samozřejmě zdraví, kvůli němu však po rozchodu mezi zpocených chlapů asi nepřicházíte. Mnohem důležitější je narýsované svalstvo, které donutí vaši přítelkyni přemýšlet nad tím, čeho se vlastně vzdala. V neposlední řadě je třeba také myslet na to, že svaly považují ženy za přitažlivé, takže sbalit nějakou slečnu bude pro vás snazší.

 
147819

Videohry
Do města se vám zřejmě nebude chtít jít každý večer, protože ne vždy budete mít náladu na společnost a zřejmě ani nechcete už po dvou týdnech utratit celou výplatu. Zapomenout na bývalou se vám může podařit i doma, a to díky videohrám, ideálně hororovým.

Strach má totiž v tomto případě mimořádně pozitivní vliv na zlomené srdce: zaměstná mozek natolik, že se nebudete stíhat zamýšlet nad ženou, která vás opustila. Nesmíme zapomínat ani na to, že po dokončení hry mozek uvolní hormony, které bojují proti depresi a špatné náladě.

Nové výzvy
Rozchod je ideálním časem na to, abyste se začali věnovat něčemu novému. Pokud jste ve vztahu toužili například změnit zaměstnání, nebo si koupit nové auto, ale kvůli neshodám s partnerkou jste se k tomu nikdy neodhodlali, nyní je ten správný čas. Pomůže vám i učení se nových věcí, například jazykům či manuálních dovedností.
 

A portrait of a man in his 30's head in hands

Smutek
První večer po rozchodu je kritický. Pokud opravdu nemáte chuť dělat nic jiného než litovat se, alespoň to dělejte pořádně. Otevřete si láhev vína, pusťte ty nejsmutnější písně, jaké doma najdete a jen tak bezvýznamně koukejte z okna.

Pokud prší, atmosféra je dokonalá. Časem si uvědomíte, jaký jste patetický, a nakonec se snad přestanete litovat. Pokud ne, odkliďte se do nevěstince a využijte služeb některé z jeho pracovnic. Sex vám vyžene z hlavy všechny problémy.