Nechutné přeměny těl. Proč to lidé dělají?

Nechutné přeměny těl. Proč to lidé dělají? 1

Nespokojenost s tím, jak vypadáme, některé dožene jen do drogerie, jiné k plastickému chirurgovi. Co se však stane, když se muška krásy vychýlí a člověk začne vnímat jako krásu něco ohyzdného? Tehdy se začne plnit galerie šílenců, kteří změnili své tělo k nepoznání a celý život jen marně čekají, že je nominují do jejich oblíbeného filmového žánru – hororu.

 
1844228_krasa-boli

Dlouho-krcí
Dlouhý ženský krk je skutečně vitráží krásy. Přirozeně, ne ten, co je vystavěný a prodloužený do výšky kovovými kroužky. Ještě i dnes mnoho afrických žen má krky jako žirafy. Lidské tělo je přizpůsobivé a přidáváním kroužků se krk prodlužuje.

Nepříjemnou zprávou je, že pokud by se kroužky ženě z krku dali pryč, nezpevněné svaly neudrží váhu hlavy a zláme si vaz. Někteří muži mají doma v Africe jako nástroj na vymáhání poslušnosti nůžky na kov. Trochu morbidní ozdoba, co říkáte?

 
5f5d5ae771efce30ba1933ca304b7a87

Piercing
Propichování lidských těl je starodávná tradice. Lalůček, bradavka, pupek, to je již běžná rutina. Je na světě ale i pár mužů a žen, kteří podlehli píchání do těla a sex to není. Mají v sobě ostny, kroužky, tyčky, drahé kameny, vše, co vás napadne.

Na letišti je nepustí ani do vestibulu, neboť pípají již od parkoviště. Ťukají jako chodící železářství a vůbec nevypadají dobře. K těmto exotu můžeme přidat i lidí, kteří si z ucha dělají ementál. Na důchodu nebudou vypadat zrovna nejlépe, přestože dobře nevypadají už ani teď.

 
2450209

Kraniální modifikace
Pokud máte hlavu standardního tvaru, už s tím hodně nenaděláte. Kraniální deformace se dá uskutečnit jen u dětí, které mají ještě lebku měkčí a dá se tvarovat. V některých kultech byla deformace lebky posvátným rituálem. Lidé s tímto vzhledem dokonce mohli získat nadpřirozené schopnosti. Dívku si ale určitě legální cestou najít nemohli.

 
bodymod1_f

Podkožní implantáty
Díky kouskům silikonu, plastu i kovu můžete vypadat, jako byste přerostly národy skrz na skrz, v některých případech do konkrétního tvaru například filmové postavy.

Na světě již existují lidé, kteří se rozhodli, že tělesná schránka člověka je evolučně nedokonalá, a tak si řekli, že si pár nerovností přidělají. Působí jako z oddělení onkologie, přestože po zjištění původu jejich bulek pod kůží, byste jim doporučili spíše jiné oddělení v nemocnici.

 
2450221

Stretching
Nejde o kardio cvičení, ale o nový trend úpravy uší pomocí skalpelu. Mít ouška špičaté jako upír některé tak chytlo za srdce, že bez nich umí přežít. Chodili byste ale s holkou, která na slunci vrhá špičaté stíny?

 
369042_tetovani

Tetování
Pěkné tetování na ještě hezčí ženě je důvod k erekci i na koupališti. Jehla s inkoustem ale šílencům dává nevídané možnosti. Přeměnit se na zombie tělo, nebo prostě se přemalovat na jinou barvu. Být barevným není výhra. Tedy pokud nemáte na tváři znak Fantomase.