Nejbizarnější sexuální fantazie, které jsou mimořádně populární

Nejbizarnější sexuální fantazie, které jsou mimořádně populární 1

Pro člověka je jen málo činností přirozenějších než sex. Nemůžeme se proto divit, že jsou s ním spojeny i různé fantazie, nakolik lidská představivost nezná hranic. Montrealští vědci se ve své studii podívali na to , které fantazie jsou poměrně bizarní, ale přesto se těší velké popularitě.

 
Sex statue in temple

10. Sex s více než třemi ženami
Trojka je pro mnohé chlapy vysněnou metou, jiní se o ni raději ani nepokoušejí a pokud chtějí zklamat dva lidi, jdou na návštěvu k rodičům. Co ale takový sex s více než třemi ženami? Sní o něm až tři čtvrtiny mužů a téměř čtvrtina žen.

9. Sledovat někoho, jak se svléká, aniž by o tom věděl
Sledovali jste někdy sexy sousedku, která bydlí naproti vám, při svlékání? Nebojte se, sní o tom až 63 procent mužské populace, takže vůbec nejste divní. A pozor: po sledování nic netušících mužů touží téměř třetina zástupkyň něžného pohlaví.

8. Amatérské porno
Pokud nemáte opravdu vynikající přesvědčovací schopnosti, přesvědčit slečnu, kterou máte jen na jednu noc, aby se při sexu nechala natáčet, je to téměř nemožné. Výhodu v tomto mají páry, které jsou spolu déle a důvěřují si. O natočení amatérského porna sní 32 procent žen a 45 procent mužů.

 
2109312_muz-sukna-bic-v-ruke-zeny

7. Nechat se vyplácat
Fenomén v podobě 50-ti odstínů šedé udeřil do světa sexu s opravdu velkou silou. Zatímco dříve toužila po výprasku v posteli jen hrstka populace, dnes je všechno jinak. Dosvědčí vám to 37 procent žen a pětina mužů, kteří by si něco podobného v posteli chtěli vyzkoušet.

6. Nucený sex
Po znásilnění netouží zřejmě nikdo, v postelích se ale lidé mění na zvířata, která si na nucený sex hrají rády. Zřejmě proto po drsné hře, ve které hraje hlavní roli slovo „ne“, touží až třetina žen a mužů.

5. Sex s věcí
Při představě, jak žena pomalu jí banán, se nám hlavami prohánějí neslušné myšlenky. Měli byste ale vědět, že až 26 procent žen a stejný počet mužů touží po sexu s neživým objektem. Jakým? Něžné pohlaví zřejmě sní o okurkách, muži o výfuku sportovního auta.

 
18055c6-2947-prostituce-0d0000000-0d0630631-1d0000000-0d9069069-sector_668x376-fit

4. Sex s prostitutkou nebo striptérkou
V striptýzových barech chlapi někdy opravdu mají co dělat, aby udrželi své vášně na uzdě. Ti zoufalejší tak občas sáhnou i po intimní společnosti prostitutky. Až třetina mužů by si takový sex ráda vyzkoušela, o sexu se striptérem nebo gigolem naopak sní jen 12 procent žen.

3. Sex s někým, kdo je opilý, spí nebo je v bezvědomí
Dostáváme se k opravdovým bizarnosti. Až 22 procent mužů a deset procent žen se přiznává, že fantazírují o sexuálním zneužití někoho, kdo sex ani nevnímá.

 
6fcd056-29841-a2-658x900-fit

2. Šaty toho druhého
Přibližně sedm procent dam a deset procent mužů by si chtělo vyzkoušet, jak sex vnímá opačné pohlaví.

1.Močení
Nejbizarnější fantazií, ke které se přiznává větší množství osob, je močení na partnera. Vyzkoušet by si ho chtěli čtyři procenta žen a jednou tolik mužů. Ačkoli se to nezdá, jde o velký počet, takže se partnerky raději zeptejte, zda se na vás v posteli náhodou nechce vymočit. Jen pozor, aby se po této otázce na vás nevykašlala…