NEJBOHATŠÍ RAPER NA SVĚTĚ DR.DRE SI VYHLÍDL NOVÝ DOMOV V HODNOTĚ 50 MILIÓNŮ DOLARŮ

NEJBOHATŠÍ RAPER NA SVĚTĚ DR.DRE SI VYHLÍDL NOVÝ DOMOV V HODNOTĚ 50 MILIÓNŮ DOLARŮ 1

Nejbohatší raper ve hře má opravdu dobré dny, ještě před týdnem se ukázalo, že on a Jimmy Lovine podepsali dohodu s Apple o prodeji společnosti Beats By Dre za částku 3,2 miliardy dolarů z čeho raper se při jeho 25% podílu přijde ještě před zdaněním na  $ 800.000.000 dolarů. Tentokrát se na povrch dostaly informace o tom, že do jeho sbírky nemovitostí přibude honosné zámkové sídlo v hodnotě 50 milionů dolarů.

Co leží, to neběží a tak to platí i při podepsané dohodě mezi raperem Dr. Dre a brazilskou modelkou herečkou Gisele Bundchen a jejím manželem Tomem Bradym. Oficiálním majitelem Brentwoodskeho sídla, které je díky své velikosti vidět snad i z vesmíru se raper stane již tento týden.

Rezidence se rozprostírá v exkluzivní části města Brentwood s výhledem na Tichý oceán. Tom a Gisele si vybrali jeden z nejkrásnějších pozemků v okolí. Pozemek s plochou 1300 m2 zakoupili v roce 2009 a za necelé tři roky na něm vybudovali vilu s malebným jezírkem a bazénem. Její interiér nabízí 6 ložnici, dřevěné podlahy, okna od podlahy až po strop, otevřené trámové stropy, velký počet krbů, velkou posilovnu a mramorové koupelny. Celý dům je k životnímu prostředí šetrný, nakolik využívá solární energii. Tak co říkáte na nový domov rappera Dr.Dre?