Největší gotický palác – Palais des Papes

Největší gotický palác - Palais des Papes 1

Připravte se na prozkoumání největšího gotického paláce na světě, Palais des Papes, který je dechem beroucí ukázkou historické architektury a kultury. Tento impozantní palác je nyní otevřen pro veřejnost s otevírací dobou od 9 hodin ráno do 19 hodin večer.

Vstupenky na tuto fascinující prohlídku poskytuje společnost Tiqets International B.V., sídlící v neholandském Amsterdamu na adrese James Wattstraat 77-P, 1097 DL. Pokud potřebujete jakékoliv dodatečné informace nebo máte nějaké dotazy, můžete se obrátit na centrum nápovědy.

Vstupenky jsou k dispozici pro okamžité doručení a poslední vstup je dovolen jednu hodinu před zavírací dobou. Pro ty, kteří neovládají francouzštinu, je na výběr audio průvodce v šesti dalších jazycích – angličtině, italštině, japonštině, němčině, čínštině a španělštině.

Vstupenka zahrnuje přístup do celého paláce a zahrad, a to do 7. ledna 2024. Také získáte přístup k Histopadu, interaktivnímu zařízení, které vám umožní prohlédnout si palác v sedmi jazycích. Pamatujte však, že sluchátka pro Histopad nejsou zahrnuta v ceně vstupenky.

Vstupenky možno zakoupit v pohodlí online zde:

 

Během prohlídky budete mít možnost prozkoumat majestátní sály a kaple tohoto gigantického gotického paláce, který je největším svého druhu na světě. Budete moci nahlédnout do života a díla devíti papežů, kteří palác nazvali svým domovem a podívat se na jejich intimitní soukromí.

Obdivujte neocenitelné nástěnné malby a fresky, které používají inovativní techniky k vyprávění nadčasových příběhů o proroctví a víře. Palais des Papes vám nabízí jedinečnou příležitost prozkoumat tento velkolepý kousek světové historie z gotického období.

Pokud se rozhodnete tuto návštěvu zrušit nebo přesunout, můžete tak učinit do 23:59 v den předcházející návštěvě. Pro vstup stačí předložit vstupenku v mobilu u pokladny. Palais des Papes vás vítá sedm dní v týdnu, od pondělí do neděle, od 9 hodin ráno do 7 hodin večer. Adresa Palais des Papes je Place du Palais, 84000, Avignon. Užijte si návštěvu v tomto monumentálním paláci, který je skutečným pokladem světového dědictví.