NEW YORSKÝ PENTHOUSE S VÝHODAMI. V CENĚ JE ROLLS-ROYCE PHANTOM, JACHTA A LETNÍ DOVOLENÁ

NEW YORSKÝ PENTHOUSE S VÝHODAMI. V CENĚ JE ROLLS-ROYCE PHANTOM, JACHTA A LETNÍ DOVOLENÁ 1

Realitní kanceláře musí o bohaté zákazníky tvrdě bojovat každý den. Jedna newyorská realitní kancelář zašla tak daleko, že k nemovitosti v budově Atelier za 85 milionů dolarů nabízí i další výhody.

V bytě se nachází 10 ložnic a 13 koupelen, které zabírají celé 45. patro. Podle dostupných informací jsou v ceně bytu započítané dvě vozidla značky Rolls-Royce Phantom, jachta v hodnotě 1 milion dolarů, poplatky za dok na 5 let, večeře v restauraci Daniel se dvěma Michellinovymi hvězdičkami jednou týdně na celý rok, roční permanentka na zápasy basketbalového týmu Brooklyn Nets s předplacenými místy v bezprostřední blízkosti palubky, pronájem domu v Hemptone na letní dovolenou, služby majordoma a soukromého kuchaře na jeden rok. Kupující dostane i úvěr na rekonstrukci bytu ve výši 2 miliony dolarů.

Obyvatelé bytového domu mají k dispozici kluziště na 47. patře, bazén, saunu, služby komorníka, bezplatné snídaně každý den, basketbalové a golfové hřiště. Budova se nachází na západě Midtown Manhattanu. Z oken vidět řeku Hudson i město New Jersey. Celý byt má rozlohu 929 m 2, tedy asi jako 9 běžných apartmánů.