Nová moto edice v podobě TISSOT T-RACE MOTOGP AUTOMATIC CHRONOGRAPH

Nová moto edice v podobě TISSOT T-RACE MOTOGP AUTOMATIC CHRONOGRAPH 1

Švýcarská značka má velmi vřelí vztah k závodům cestovních motocyklů. Svědčí o tom i sponzorská smlouva od roku 2001 do roku 2022. Nový model Tissot T-Race MotoGp Automatic Chronograph představil v reklamním šotu vedoucí muž závodů Jorge Lorenzo.

Novinka vychází v limitované edici v počtu 3333 kusů a je přizpůsobená mohutnějším zápěstím. Pouzdro je o velikosti 45×47,25 mm s hloubkou 15,98 mm a je z ušlechtilé ocele 316L. Váží 150 gramů. Vodě-odolnost se zastavila na parametrech 100M/10ATM a víčko je ze zafiru. Výborně jsou řešená boční tlačítka u modelu T-Race MotoGp Automatic Chrongraphu. Jsou objemná, nad povrchem pouzdra. Skvěle je i vyřešena korunka s písmenem T.

hodiny

Sklíčko je skoro nepoškrabatalné se zafírovým krystalem. Ciferník je prokládaný čtvercovou texturou. Navíc uhlíková vlákna tomuto modelu sluší. Je samozřejmostí, že ručičky jsou vyplněné směsí Superluminia.

Přítomnost superbiků a MotoGp je u hodinek v každém detailu. Autoři zakomponovali stylizovaný brzdový kotouč do modelu. Pneumatiky jsou v podobě černo-červeného kaučového řemínku, zavěšení kol připomínají nožičky řemínku. T-Race má automatický kalibr ETA Co1.211. Rezerva je na 45 hodin.

Doporučená cena Tissot T-Race MotoGp Automatic Chronograph byla stanovená na 33 000 Kč. Bude se prodávat v pěkném provedení ve tvaru motorkářské přilby.