OKOUZLUJÍCÍ  REZIDENCE UPROSTŘED AFRICKÉ CHRÁNĚNÉ REZERVACE S VLASTNÍ OBSERVATOŘÍ

OKOUZLUJÍCÍ  REZIDENCE UPROSTŘED AFRICKÉ CHRÁNĚNÉ REZERVACE S VLASTNÍ OBSERVATOŘÍ 1

V předchozích dílech našeho seriálu jsme vám představili pár přímořských domků, bungalovy na opuštěném ostrově a okouzlující usedlost v srdci romantického Toskánska. Nyní vám představíme něco opravdu výjimečného, ​​nádhernou rezidenci v srdci africké buše.

Třešničkou na dortu je vlastní observatoř, které je vám k dispozici samozřejmě s kompletním personálem.

Tento skvost se nachází v soukromé rezervaci Leobo v provincii Limpopo. O design se postarala dvojice světoznámých designérů Silivo Rech a Lesley Carstens. Že jsou tito páni mistři fochu netřeba zdůrazňovat, fotky pod textem mluví za všechno. Nejzajímavější na této nemovitossti je fakt, že je obklopena panenskou přírodou o rozloze 12 tisíc akrů. Využít tedy můžete řadu zajímavých aktivit jako, safari, jízda na koni, buginy, čtyřkolky atd atd.

V hlavní budově komplexu se nacházejí 4 obrovské a vkusně zařízené ložnice, každá z nich je jedinečná no dotažena do těch nejmenších detailů. Všechny čtyři ložnice obsahují soukromou koupelnu a venkovní sprchu. Třešničkou na dortu je vlastní observatoř, které je vám k dispozici samozřejmě s kompletním personálem.

Nezávislý bazén, jacuzzi, soukromá knihovna která obsahuje více než 10 tisíc celosvětových díl už asi nikoho nepřekvapí. Celý komplex je plně klimatizovaný, ale umožňuje svým majitelům spát i pod širým nebem. Není nic krásnějšího než se ráno probudit a při pití své chutné kavy pozorovat z bezpečí terasy divokou zvěř jako zabíjí svou bezbrannou kořist.

Pokud se tedy chcete nechat hýčkat a toužíte po trošce luxusního adrenalinu, přichystejte si minimálně 45 tisíc liber na týden, ano taková je hodnota pronájmu. V této ceně však dostane kompletní personál sestávající ze špičkového šéfkuchaře, hospodyně, člověka, který se postará o vaši zábavu a výlety do divočiny a komorníka. Podle naší redakce se jedná zatím o nejzajímavější nemovitost, o které jsme vám psali.