OPULENTNÍ ZÁMEK ZA 159 MILIONŮ: VČETNĚ KLUZIŠTĚ A MOTOKÁROVÉ DRÁHY!

OPULENTNÍ ZÁMEK ZA 159 MILIONŮ: VČETNĚ KLUZIŠTĚ A MOTOKÁROVÉ DRÁHY! 1

Le Palais Royal je oázou opulenci, inspirované francouzským bohatstvím. Jde o vysoce nadstandardní obydlí v podobě zámku, zasahujícího do uvolněné kultury města Hillsboro Beach na Floridě. Za 159 milionů dolarů může být tento zámek dokonce váš. Výstavba tohoto absolutního mistrovského díla trvala více než 10 let. Za jeho návrh se podepsal architekt Denio  Madera, spolu s významným designérem jménem Joseph Leone.

Elegance a sofistikovanost starého světa na vás dýchne v okamžiku, kdy projedete 4 metry vysokou branou z tepaného železa. Přivítají vás opulentní vodopády a třívrstvá 8 metrů vysoká fontána.

Na rozloze více než 18 000 metrů čtverečních se nachází zámek s 11 ložnicemi (Prezidentský obsahuje vlastní vyhřívaný bazén na balkoně). 17 nádherně detailních koupelen, 18-sedadlové IMAX domácí kino, vinný sklep s prostorem pro více než 3000 lahví a ručně vyrobený nekonečný bazén s LED osvětlením o rozloze 4500 metrů čtverečních. Každý detail, zábradlí či držák byl navržen z těch nejlepších a nejdražších materiálů.

Nábytek z mahagonového dřeva je vyroben na zakázku, nacházejí se zde korintské mramorové sloupy a po celém interiéru jsou roztroušeny miliony dolarů v podobě detailů z 22-karátového zlata.

Le Palais Royal, to je také pozemek o rozloze 142 metrů čtverečních na soukromé pláži u Atlantiku včetně menšího přístavu o rozloze 150 metrů čtverečních. Pro dalších hostů jsou určeny dva přilehlé penziony, stejně jako zábavní komplex s kluzištěm, kasinem, Motokárová dráha, bowlingem, a dokonce nočním klubem. S dokončením Le Palais Royal se počítá v listopadu tohoto roku.