Paris en Scène: Plavba po Seině s večeří

Paris en Scène: Plavba po Seině s večeří 1

Jste připraveni na nezapomenutelný zážitek v srdci krásné Paříže? Máme pro vás připravenou unikátní příležitost, když se vydáte na romantickou plavbu po řece Seině s večeří. Tento úžasný zážitek je nabízen poskytovatelem Vedettes de la Seine Paris en scène, jehož sídlo je na adrese 50-52 quai du point du jour, 92100, Boulogne Billancourt, ve Francii.

Pokud potřebujete komunikovat s pořadatelem této aktivity, můžete se obrátit na centrum nápovědy Tiqets, kde vám budou rádi nápomocni s jakýmkoli dotazem. Prosím, přijďte na místo setkání nejméně 5 minut před zavírací dobouvstupenky budou doručeny okamžitě a můžete je přijmout přímo v mobilu pro vaše pohodlí.

Vstupenky na tento nezapomenutelný zážitek v pohodlí online zde:

 

Tato neopakovatelná cesta po řece Seině trvá 1 hodinu a 45 minut. Během této doby budete moci obdivovat nádhernou Paříž ze všech úhlů na plně panoramatické plavbě. Projdete se kolem nejznámějších pařížských památek, jako je Eiffelova věž, Notre Dame a Louvre.

Součástí tohoto zážitku je také trojchodové jídlo, které zahrnuje předkrm, hlavní chod a dezert. Při večeři budete moci ochutnat lahůdky a tradice francouzské gastronomie, zejména pokrmu „en cocotte“, který je pečený v troubě s krémovými vejci, roztaveným sýrem a čerstvými bylinkami. Minerální voda je také součástí balíčku. Prosím, vezměte na vědomí, že další jídlo a pití, stejně jako vyzvednutí a vrácení do hotelu, nejsou zahrnuty v ceně.

Zamilujte se znovu do Paříže a užijte si tuto jedinečnou plavbu po Seině. Místo setkání je na ostrově Swan, který je umístěn na adrese île aux Cygnes, 75015, Paříž. Přístup je možný prostřednictvím mostu Bir Hakeim. Na mostě Bir Hakeim sestupte na ostrov po schodech uprostřed mostu a ukážete svou vstupenku v mobilu personálu na místě setkání.

Pokud cestujete metrem, můžete využít linku 6 a vystoupit na stanici Bir-Hakeim. Pokud dáváte přednost cestě vlakem, použijte linku RER C a vystupte na stanici Champ de Mars Tour Eiffel – Grenelle. Pokud cestujete autobusem, využijte linku 72 a vystupte na zastávce Pont de Bir-Hakeim.

Pokud byste potřebovali z nějakého důvodu zrušit svou rezervaci, můžete tak učinit až do 24 hodin před datem návštěvy. Stejně tak je možné přesunout datum vaší rezervace do 24 hodin před plánovaným datem návštěvy.