POHÁDKOVÉ A PĚKNĚ DRAHÉ HOTELOVÉ POKOJE S NÁLEPKOU WALT DISNEY

POHÁDKOVÉ A PĚKNĚ DRAHÉ HOTELOVÉ POKOJE S NÁLEPKOU WALT DISNEY 1

Když se řekne jméno Walt Disney, většina lidí si vzpomene na kultovního Mickeyho Mousa nebo na jinou populární kreslenou postavu. Právě kreslené postavičky, fantazie a dětské sny pomohly Disneymu vybudovat multimiliónový impérium.

K obrovským výdělkem společnosti Walta Disneyho přispěly mimo jiné hotelové resorty. Jak se dá předpokládat, pobyt v nich není vůbec levnou záležitostí. Jejich cena se pohybuje v tisících dolarů za noc. Za tuto cenu se dočkáte adekvátní kvality – Disney je totiž známý svou pedantností a puntičkářstvím. To, co najdete v jeho hotelích, vám nenabídne žádný Holiday Inn ani síť hotelů Donalda Trumpa.

Pokud toužíte po opravdu pohádkové dovolené, hotelové rezorty Walta Disneye jsou na to jako stvořené. Nejsou však známy jen vysokými cenami, ale zejména úchvatnými výhledy, luxusním zařízením a špičkovou péčí.

Cinderella Castle Suite, Magic Kingdom – nevyčíslitelná hodnota

Cinderellin neboli Popelčin zámek (na titulní fotografii), je součástí tematického parku Magic Kingdom v Bay Lake blízko Orlanda. V celém zábavním parku je jen jedna hotelový pokoj, a ta se nachází právě v Popelčin zámku. Pokoj měla původně patřit samotnému Walta Disneye, který v ní plánoval přespávat během pobytů v zábavním parku. Své plány však nestihl naplnit – zemřel krátce před jeho otevřením.

Apartmán je přístupný veřejnosti od roku 2007 a dnes je považován za jeden z nejluxusnějších na světě. Pokoj je skutečně vyrobena jako pro princeznu – je zařízena nádherným nábytkem ze 17. a 18. století, chybět nesmí luxusní koupelna se zlatými a stříbrnými detaily, či výřivka. Bohužel je apartmán téměř nedostupný – ne náhodou jsme uvedli, že má nevyčíslitelnou hodnotu. Pobyt v této hotelovém pokoji totiž musíte vyhrát v sázce. Více než peníze se vám sejde velká dávka štěstí. Momentálně jsou sázky pozastaveny, takže v pokoji není možné ubytovat se.

Royal Suite, Four Seasons Resort, Orlando – 12 000 dolarů za noc

V roce 2014 se síť hotelů Four Seasons rozšířila o luxusní resort Walt Disney World. V resortu se nachází 400 působivých pokojů, ale za zmínku stojí zejména Royal Suite. Cena tohoto apartmánu je 12 000 dolarů za noc, ale pravděpodobně se bude zvyšovat.

Apartmán disponuje obrovským bazénem a několika obývací pokoj, které jsou vkusně zařízené. Vyspíte se zde jako opravdový král či královna – vybrat si můžete z 9 ložnic, které apartmán nabízí. Z pokoje budete mít dokonalý výhled na ohňostroj vystřelování z blízkého Magic Kingdom.

Royal Asante Presidential Suite, Disney’s Animal Kingdom – 2 300 dolarů za noc

Nikdy jste neslyšeli o hotelu Animal Kingdom Walta Disneyho? Tento hotel nabízí působivý výhled na savanu, v níž žijí divoká zvířata odchyceni z Afriky. Chcete-li se ze svého hotelového pokoje dívat na pasoucí se žirafu, hotel Animal Kingdom vám toto neobvyklé přání splní.

V Royal Asante Presidential Suite se může ubytovat osm osob a právě z tohoto apartmánu získáte nejlepší výhled na přírodu i zvířata. Cena za jednu noc se pohybuje kolem 2 300 dolarů – návštěva zoo by vás vyšla několikanásobně méně. To byste samozřejmě nepřespávali v luxusním Disneyho apartmánu! 🙂