Popularita randění přes smartfony narůstá

Popularita randění přes smartfony narůstá 1

Jelikož žijeme v časech, vyznačujících se prudkým rozmachem nejrůznějších druhů technických vymožeností, pod „svět kybernetiky“ spadají i běžné aktivity, jako například randění. Lidé v 21. století stále více upřednostňují virtuální kontakt před tím osobním, který přichází na řadu až později.

Šikovní vývojáři proto přinesly na trh aplikaci Tinder, kterou si nainstalujete do vašeho iOS či Android zařízení a můžete „jít na věc“. Princip aplikace je jednoduchý – propojíte ji s vaším facebookovým účtem, bez kterého ji nerozjedete, no a systém vám na obrazovku posílá profily slečen či mládenců, jejichž ohodnotíte posunutím obrazovky na pravou (líbí se mi) a levou (nelíbí se mi) stranu. Výhodou Tinder je mechanismus, který dovolí dvěma osobám posílat si vzájemné zprávy pouze v případě, že oba odškrtli na profilu toho druhého „líbí se mi“. Už tedy nehrozí, že by vaše schránka snášela nátlak otravných nápadníků.

Je třeba zdůraznit, že Tinder je využíván především v zahraničí, přestože si stále více příznivců získává i na Slovensku. Pokud však očekáváte záplavy pohledných slečen z našich končin, zřejmě budete zklamaní, protože aplikace automaticky generuje lidi podle vámi nastavených kilometrů.

Připravte se tedy na profily ze sousedních zemí jako Maďarsko, Rakousko či Česká republika. Podle jistého průzkumu v zahraničí využívá mladá generace tuto službu především na navazování přátelství. Jedno je ale jisté – popularita Tinder narůstá každým dnem a tvůrci aplikace si tak mohou mnout ruce.