Proč muži nesnášejí vztahy? Zde jsou hlavní důvody

Proč muži nesnášejí vztahy? Zde jsou hlavní důvody 1

V porovnání se ženami je u mužů mnohem nižší pravděpodobnost, že budou hledat dlouhodobý vážný vztah. Co na svazku s jednou ženou chlapi nesnášejí nejvíce? Čtěte dál a dozvíte se to.

Ztrácejí čas pro sebe
Sledování akčních filmů, hraní videoher, válení se na gauči: na to vše musí muž ve vztahu z velké části zapomenout. Ani na kamarády již nezbývá tolik času, jak byli zvyklí. Pro mnohé chlapy je taková oběť příliš velká, a to zdaleka není jediná.

Musí najednou řešit maličkosti
Spousta mužů je i vůči poměrně seriózním věcem lhostejných. Ženy naopak řeší i zdánlivě nepodstatné věci, a tak se nemůžete divit, že mezi partnery vznikají ve vztahu konflikty. Muži to nesnášejí, a je to záležitost, která jim ve vztazích vadí nejvíce.

 
FRO3e4221_profimedia_0006785151

Žárlivost
Ne všechny ženy jsou žárlivé, ale řekněme si pravdu: ty, které tuto vlastnost do vínku dostali, jí mají požehnaně. Vyptávají se a s otravnými otázky kontrolují telefony, chtějí vědět o každé chvíli, kterou jejich partner netráví s nimi. I kvůli nim si mnozí muži myslí, že ženy jsou žárlivé mrchy, a vztahům se vyhýbají.

Sex bez závazků
Charlie Sheen jednou na margo svého vztahu k prostitutkám řekl: „Neplatím jim za sex. Platím jim za to, aby odešli. „To plně vystihuje vztah mužů k sexu. Mají ho rádi a jednorázovek se vzdávají jen těžko. Je pravda, že mnozí z nich sex na jednu noc vyhledávají i ve vztahu, ti slušnější však raději do vztahu vůbec nejdou.

 
shutterstock_94136245-486x486

Klepy
Když se parta žen vybere ven, můžete počítat s tím, že se nevyhnou klevetám. Právě to mnozí muži nemohou vystát a pokud jejich partnerka obtěžuje drbání i v soukromí, raději si vyberou svobodný život.

Rozdíly v zralosti
Faktem je, že ženy dospívají rychleji, než muži. Zatímco ony si chtějí už založit rodinu, chlapi se chtějí hrát, dokud to bude možné. Právě tento rozdíl je často důvodem, proč muži zůstávají svobodní i ve vysokém věku.

 
489660-top_foto1-zm3kr

Strach ze závazků
Trvalý vztah vidí muži asi takto : randění, častý sex, společná dovolená, společné bydlení, zásnuby, svatba, méně sexu, dítě, ještě méně sexu, druhé dítě, už-jen-narozeninový sex, žádný sex, stáří, smrt. Tento názor jim pak častokrát brání usazování a založit si rodinu.