Prozkoumejte Památník, muzeum Caen

Prozkoumejte Památník, muzeum Caen 1

Poznání historie je jedním z nejdůležitějších způsobů, jak porozumět a ocenit naši současnost a budoucnost. Jedním z nejlepších míst, kde se můžete ponorit do dějin, je Památník a muzeum Caen. Toto muzeum je považováno za jedno z nejvýznamnějších míst, kde se můžete dozvědět více o druhé světové válce a jejím dopadu na Francii.

Památník a muzeum v Caen je otevřeno každý den od 09:30 do 18:00. Poslední možnost vstupu je hodinu před jeho zavírací dobou. To znamená, že máte celý den na to, abyste prozkoumali jeho kouzlo a pochopili jeho význam.

Prodejcem vstupenek je společnost Tiqets International B.V., jejíž sídlo je v Amsterdamu, Nizozemsko. Tato společnost je garantem kvality a zajistí, že vše proběhne hladce a bez problémů. Pokud máte jakékoliv otázky nebo potřebujete pomoc, můžete se obrátit na centrum nápovědy Tiqets.

Vstupenky můžete získat okamžitě a nemusíte se obávat, že by byl problém s přístupem. Muzeum je bezbariérové a vstupenky lze přijmout i v mobilu. To znamená, že není třeba se obávat, že byste měli problémy se vstupem, i když jste na vozíku nebo nemáte možnost vytisknout vstupenky.

Vstupenky na jedno z nejvýznamnějších míst k prohlídce zakoupíte online zde:

 

Vstupenka zahrnuje vstup do památníku a muzea v Caen a také vstup na aktuální dočasnou výstavu, pokud si ji vyberete. Můžete si také vylepšit svůj zážitek tím, že si do svého telefonu stáhnete aplikaci audioprůvodce. Tato aplikace je k dispozici v šesti jazycích: francouzština, němčina, španělština, italština, holandština, angličtina.

V muzeu se můžete seznámit s detaily vylodění D-Day a bitvy o Normandii. Prohlédněte si exponáty, které vysvětlují pozadí války a selhání míru. Muzeum také nabízí 19 minutový dokument o století konfliktů na kontinentu v letech 1900-1991Zajímavostí je také cesta evropskou historií, hluboko do utrpení druhé světové války.

Při návštěvě muzea se setkáte s archivními informacemi a artefakty ze čtyřicátých let, které vám pomohou lépe pochopit historii. Získáte také hlubší pochopení studené války a toho, co následovalo po pádu nacistického Německa.

Pokud se rozhodnete zrušit rezervaci do 23:59 dne před svou návštěvou, získáte plnou finanční náhradu. Bohužel, tato vstupenka nejde přesunout. Avšak, tímto máte jistotu, že váš zážitek bude jedinečný a nezapomenutelný.

Adresa muzea je Esplanade Général Eisenhower, 14050, Caen.

                        Těšíme se na vaši návštěvu!