PVC podlahy Gerflor DESIGN TIME vám vydrží řadu let

PVC podlahy Gerflor DESIGN TIME vám vydrží řadu let 1

PVC neboli polyvinylchlorid je velmi odolná podlahová krytina, která při správné údržbě poslouží mnoho let. Vybírat můžete z mnoha vzorů, tak i samozřejmě tlouštěk. Při výběru dbejte na to, do jakého interiéru je podlaha určená, jakou má odolnost či pro jak velké zatížení je určena. 

Rozlišujeme dva druhy PVC:

Heterogenní

Tvoří je několik na sebe vlisovaných vrstev a jsou vyráběny v mnoha dekorech, jako například dřevo, dlažba, kámen apod. Čím vyšší je nášlapná vrstva, tím je PVC odolnější. Používají se v extrémně namáhaných prostorách (školy, nemocnice, úřady).

Homogenní

Od heterogenních PVC se příliš neliší. Taktéž se dají využít ve velmi namáhaných prostorách, avšak skládají se pouze z jedné vrstvy hmoty, tudíž nemají žádný vzor. 

PVC podlahy Gerflor DESIGN TIME vám vydrží řadu let 2

Proč vybrat PVC

  • Velmi snadná údržba
  • Voděodolné
  • Poměrně nízká cena
  • Vhodné pro alergiky
  • Velký výběr barev i tlouštěk 

Péče o podlahy

Pokud vám záleží na životnosti vašeho PVC, rozhodně nepoužívejte k vytírání prostředky na nádobí. Tyto odmašťovače snadno poškodí ochrannou vrstvu a podlaha by se mohla začít rychleji špinit. K péči o PVC podlahy důrazně doporučujeme používat určené prostředky vhodné na tyto typy podlah. 

O firmě Supellex

Firma Supellex působí na českém trhu více než 15 let, konkrétně od roku 2004. V průběhu několika let se firma rozšířila do tří velkých poboček, kde si můžete konkrétní podlahové krytiny, od českých i zahraničních společností, prohlédnout, případně si nechat poradit od proškoleného personálu, který rád zodpoví veškeré vaše dotazy. Firma se zabývá i prodejem doplňkového sortimentu jako je podlahářská chemie, profi nářadí, nebo brusné nástroje. 

PVC podlahy Gerflor DESIGN TIME vám vydrží řadu let 3

 

PVC podlahy Gerflor DESIGN TIME

Společnost Gerflor je uznávaným světovým odborníkem ve výrobě podlah. Jako bonus vyrábí inovativní, designové a ekologicky přátelské podlahy, protože používá recyklované materiály. Díky novým typům podlah, které nevyžadují při pokládce lepidlo, je možné lépe recyklovat použitý materiál na konci jeho životnosti.Možná i to je důvod, proč lze její zastoupení nalézt ve více jak 100 zemích a stále se rozšiřuje na nové trhy.

PVC Gerflor Design Time s vysokou odolností proti oděru, proto jsou vhodné do nemocnic, škol či obchodů, kde je velký pohyb. Lze je samozřejmě použít i do domácností, zejména do chodeb či vstupních hal. Nátěr nanesený na povrchu PVC zabrání vytváření plísní a šíření bakterií. Vybírat lze z 5 minerálních dekorů (Vanilla, Agathe, Sand,aj.) a 15 dřevěných dekorů (Timber, Toronto, Harbor,aj.) 

PVC podlahy Gerflor DESIGN TIME vám vydrží řadu let 4

Rozšířená řada Gerflor DESIGN TIME Contract nabízí velký výběr pestrobarevných podlah, které ozvláštní celý prostor. Díky povrchu bez spár, se velmi snadno udržují a lze z nich jednoduše odstranit prach či jiné nečistoty. V nabídce je tolik barev a dekorů, že si jistě vybere i náročný zákazník.

 Více na: /www.podlahydesigntime.cz