Rezavá střecha, vlhký sklep. Víte, o kom je řeč?

Rezavá střecha, vlhký sklep. Víte, o kom je řeč? 1

O rusovláskách, nebo, chcete-li, zrzkách, koluje množství více či méně slušných přísloví. Mezi nejznámější určitě patří, že který chlap neměl zrzavou, neví co je … sex.

Zrzky působí na chlapy jako magnet. Zkuste se zeptat nějakého muže ve svém okolí, zda se mu ženy s vlasy barvy ohně líbí nebo ne. Drtivá většina chlapů na tuto otázku odpovídá kladně a neváhá ji doplnit ještě několika šťavnatými větami. Rusovlásky v sobě prostě mají jisté kouzlo, které zbytku žen chybí.

 
3781-1358967522

Nedá se přesně definovat, ale náš skromný odhad je takový, že jejich vlasy chlapům symbolizují vášeň. Stačí jeden pohled na ně a mužský mozek okamžitě ožije myšlenkami, které by byly vhodné akorát tak do filmů pro dospělé. Navíc, ulovit slečnu, která je zrzavá od narození, je mimořádně obtížné.

Po světě totiž takových žen běhají jen asi čtyři procenta. Naštěstí však nevymírají, byť světem kolovala i taková teorie. To ale neznamená, že byste se neměli snažit nějakou zrzku sbalit. Čím totiž budete starší, tím méně dokážete jejich vášeň ocenit.