ROK 2017- KRÁČÍ  VAŠE ŠTĚSTÍ SMĚREM K VÁM?

ROK 2017- KRÁČÍ  VAŠE ŠTĚSTÍ SMĚREM K VÁM? 1

Rok 2016 je za námi a už pomalu ale jistě bilancujeme celý jeho průběh. Někteří z nás se konečně dočkali snubního prstenu nebo přežili vzrušující cestu, obohacenou o nové zážitky a neznámá místa. Jiným letos nadělil novou práci, přátelství či jiskřivé vzplanutí.

Nicméně jsou mezi námi i tací, kteří mají pocit, že se ve svém životě žádným zásadním způsobem neposunuly. Možná jim chybělo několik stovek eur na účtu nebo vysněné drahé BMW, ale více než sůl ke štěstí chybí ,, obyčejná „motivace. Věděli jste, že si ji můžete zajistit prostřednictvím čtení zajímavé knihy?

Tři impozantní knihy pro novou sebe motivaci

Objevte svůj osud s mnichem, který prodal své Ferrari – Kniha vypráví příběh o špičkovém právníkovi Julianu Mantle, jehož majetek byl takový obrovský, jako jeho prázdnota ve vlastní duši. Tato publikace pomocí sedmi stupňů sebeuvědomění učí, že neznámého se netřeba bát, neboť právě v něm přebývá naše velikost. Že člověk se má o své štěstí snažit ze všech sil a dále nechat vše volně plynout.

V knize je zmíněna i jedna úžasná informace – pokud člověk žije v souladu s přirozenými zákony, vše co nás potká bude pro nás ne zkázou ale požehnáním. Avšak člověk míní ale život mění. Proto pokud se také setkáme s nepřeje událostí, je třeba myslet na to, že zima smutku vždy vyústí do lesa radosti. A konečné štěstí objevíme tam, kde končí náš nejhlubší strach.

Pocity – ,, Prožijte ten úžasný stav … Vnímat s absolutní jistotou existenci vašeho bytí, znát smysl svého života a plně si uvědomovat, kým skutečně jste. „Autoři Esther a Jerry Hicks tímto vyjádřením chtěli říci, že žádná naše myšlenka či pocit neběží proti svému proudu.

Čtenářům odkazují, že všichni by se měli řídit svými pocity, protože pouze my (naše nejvyšší Já) ví, co je pro nás dobré. Co ve stručnosti znamená volit si takové myšlenky, které v nás vzbuzují ty nejlepší pocity.

Ať se děje cokoliv – v knize Lisy Nicholsové jako na podnose dostanete ,, recept „na změnu svého života. Dalo by se mluvit o jednoduchých, efektivních krocích a cvičeních na odhalení lekcí ze své minulosti, které vám dopomohou k vybudování lepší budoucnosti.