RV Arto na bázi Fiatu se dostává na seznam luxusních obytných vozů

RV Arto na bázi Fiatu se dostává na seznam luxusních obytných vozů 1

Niesmann+Bischoff postavený na Ducatu přidává třetí jméno do své řady luxusních obytných vozů.

Niesmann+Bischoff přidává do své řady luxusních obytných vozů třetí jméno. RV Arto, který je založen na voze Fiat Ducato, je nejnovějším produktem tohoto výrobce obytných vozů. A stejně jako u všech karavanů německé značky očekávejte luxusní pohled na pojetí vozu.

Luxusní obytný automobil Niesmann+Bischoff Arto je k dispozici ve dvou různých délkách rozvoru a třech celkových délkách – nejkratší je 25,5 stop (7 784 mm) dlouhá. Možnosti konfigurací jsou obrovské a umožňují kupujícímu maximální flexibilitu. Verze s dlouhým rozvorem mají tři nápravy namísto pouhých dvou, aby zvládly zvýšenou hmotnost.

Vzhledem k tomu, že Arto vychází z Fiatu Ducato, nemá žádné dveře pro spolujezdce ani pro řidiče. I když tato možnost existuje, Niesmann+Bischoff uvedl, že zákazníci je raději nechtějí kvůli lepší izolaci a vynikajícímu systému HVAC. Velká část exteriéru – který mimochodem přichází s různými možnostmi barevných kombinací – je vyrobena z plastu vyztuženého skelnými vlákny. Materiál je odolný proti poškrábání a je lehký. Ti, kteří si chtějí Arto nakonfigurovat, začnou se základním uspořádáním, které přichází se čtyřmi sedadly, plně vybavenou kuchyní, koupelnou, obývací částí a ložnicí s manželskou postelí velikosti queen size. Vzadu je dokonce možnost rolovací garáže, do které se vejde motorizovaný skútr. Také možností interiéru je spousta, včetně dubového nábytku a zakázkového čalounění pro luxusní pocit.

Pro Niesmann+Bischoff Arto je k dispozici mnoho balíčků výbavy, ale pozoruhodný mezi nimi je balíček Lithium Energy Pack, který přidává 8244 eur a 56 kg. Ty mají velkou výhodu při dobrodružstvích mimo síť, protože Vám poskytnou dva solární moduly, tři baterie a nabíječku. Společnost tvrdí, že interval nabíjení je až 9 dní.

Niesmann+Bischoff začal prodávat Arto s počáteční cenou 92 300 USD. To je trochu strmé začátek, ale vzhledem k tomu, co může relativně kompaktní obytný vůz nabídnout, se jistě zařadí do seznamu luxusních obytných vozů, které si zaslouží Vaši pozornost.