Eiffelova věž: vstupenky bez čekání ve frontách

Eiffelova věž: vstupenky bez čekání ve frontách 1

 

Navštivte báječnou Eiffelovu věž, jeden z nejznámějších symbolů Paříže a důležitou kulturní památku. Poskytovatel tohoto zážitku je společnost Paris‘ Trip , která se specializuje na zajištění nezapomenutelných zážitků pro návštěvníky Paříže. Tato konkrétní prohlídka má trvání jedné a půl hodiny a je určená pro skupiny o maximální velikosti 20 osob. Paris‘ Trip dbá na moderní technologie, a proto přijímá vstupenky v mobilu, což je velmi pohodlné pro návštěvníky. Živý průvodce hovořící anglicky vám během prohlídky poskytne podrobné informace a zajímavosti.

Když zakoupíte tuto vstupenku, okamžitě ji obdržíte a získáte přednostní vstup na Eiffelovu věž. Součástí vstupenky je i výtahový vstup do prvního a druhého patra, který vám umožní prozkoumat tuto nádhernou konstrukci z blízkosti. Během prohlídky vám váš odborný průvodce poskytne úvodní komentář o historii a architektuře věže. Pokud si při placení vyberete možnost přístupu na vrchol, budete mít jedinečnou příležitost vychutnat si neuvěřitelný výhled na Paříž.

Vstupné možno zakoupit zde:

 

Co však v ceně vstupenky není zahrnuto, je spropitné, které je zcela dobrovolné. Místo setkání s průvodcem je na adrese 41 Avenue de la Bourdonnais, 75007, Paříž. Zde budete mít možnost vyslechnout stručný příběh o nejznámější věži na světě od anglicky mluvícího odborníka. Poté získáte přístup do druhého patra, kde se dozvíte více o konstrukci tohoto ikonického pařížského symbolu.

Pokud si vyberete možnost návštěvy vrcholu, budete mít možnost vychutnat si mimořádný výhled na Paříž, včetně nádherného pohledu na Vítězný oblouk a krásně klikatící se řeku Seinu. Pro ty, kteří si chtějí tuto možnost užít, je důležité si ji vybrat při objednávání vstupenky.

Pokud se rozhodnete pro návštěvu vrcholu, můžete se také těšit na prohlídku bývalé kanceláře Gustava Eiffela nebo si můžete dopřát drink v baru a vychutnat si ten stejný rozhled, kterým se již těšily miliony návštěvníků před vámi. Důležité je, že vstupenky se musí vyzvednout v cestovní kanceláři Paris Trip, která se nachází vedle Eiffelovy věže. Prohlídka začíná právě zde, nikoliv přímo u Eiffelovy věže. Je rovněž důležité přijít alespoň 15 minut před rezervovaným časem.

Držitelé vstupenek na vrchol musí počítat s tím, že ve druhém patře budou muset chvíli čekat na výtah. Během hlavní sezóny si na vstup do druhého patra můžete počkat až 25 minut, ale i přesto budete na vstup do Eiffelovy věže čekat mnohem kratší dobu než s běžnou vstupenkou. A není se čemu divit, Eiffelova věž je jednou z nejpopulárnějších turistických atrakcí na světě! Vstupenku prosím po koupi nevracejte a nepřesouvejte na jiný termín.