Sedm důvodů, proč nás nikdy nenahradí vibrátory

Sedm důvodů, proč nás nikdy nenahradí vibrátory 1

Mnozí lidé, a to dokonce i z řad odborníků, tvrdí, že nás o pár desítek let dokáží stroje zastoupit téměř v každé pracovní oblasti. Ale co takový sex? Dokáží někdy chlapů nahradit vibrátory? Myslíme si, že ne, a zde jsou důvody, které to potvrzují.

Orgasmy nejsou všechno

Vibrátor sice poskytne ženě vyvrcholení, o jakém se jí s nešikovným chlapem ani nesnilo, tím ale jeho přednosti končí. Vibrátor jí nekoupí květiny, nesloží jí kompliment, neflirtoval s ní a ani se s ním neporadí.

Na pusu od něj by čekala celou věčnost a na nějaké něžnosti po sexu může zapomenout. Pohled na penis ženy vzrušuje. Ačkoli to některé heterosexuálky popírají, pohled na penis v nich vyvolává doslova zvířecí vzrušení.

Ani ten nejlepší designér vibrátorů (ano, takové zaměstnání skutečně existuje) nedokáže tento geniální orgán napodobit. Umělé vagíny také nikdy nenahradí ženy.

Vibrátory nejsou až tak dobré, jak si ženy myslí

brandi_edwards_loves_oral_sex

Ačkoliv se na trhu objevují stále nové typy sexuálních hraček a vibrátorů, nikdy nebudou tak dobré, jak muži. I ta největší milovnice vibrátorů jednoho dne zjistí, že se její techničtí miláčci podobají jako vejce vejci a opět začne lovit muže.

Vibrátor je skvělý – jako doplněk

Dnes již víme, že ne všechny ženy jsou schopné dosáhnout orgasmu při běžném sexu, a to ani tehdy, pokud si se svým partnerem dokonale rozumějí. Vibrátor jim může pomoci, ale ani on sám nedokáže zázraky.

Tvrdost není všechno

Erekce je něco jako potlesk: díky ní žena ví, že muže vzrušuje a že to, co dělá, dělá dobře. Od vibrátoru však pozitivní odezvu očekávat nemůže, takže když dojde na sex s mužem, občas ani neví, co má dělat. Vibrátor prostě není tréninková pomůcka na skutečný sex.

Muži se umí učit

Dosáhnout vyvrcholení s vibrátorem je pro většinu žen jednoduché. Mnohem větší slast ale je, když se chlap naučí, jak ženu „udělat“. Těžší cesta má obvykle šťastnější a lepší konec.