Sexy spodní prádlo: Kvůli tomuto ji milujeme

Sexy spodní prádlo: Kvůli tomuto ji milujeme 1

Sexy spodní prádlo je zřejmě tím nejkrásnějším, co si žena může obléci. Partie, které bychom nejraději viděli, zůstávají skryté, a my si tak musíme některé věci domyslet. A právě představivost je v tom případě to, co chlapů skutečně rozpaluje.

Je jedno, jaké je barvy. Bílá, černá, červená, růžová, ty všechny na nás v jistém smyslu působí stejně. V běžném životě je například černá barvou smutku, když si ale černé negližé oblékne sexy slečna, na smutek nikdo z mužů ani jen nepomyslí. Černá v tomto případě evokuje stejnou vášeň jako červená. Při bílém negližé žádný chlap nemyslí na nevinnost, právě naopak.

 
ANAI-136

Hlavou se mu prohánějí hříšné myšlenky, za které by se nestyděl ani vysloužilý pornoherec Rocco Sifredi. A růžová? Kdo z nás by nechtěl mít v posteli slečnu oděnou ve spodním prádle právě této barvy? Zřejmě žádná barva se totiž se ženskostí nespojuje právě tak, jako právě růžová.

Negližé má navíc ještě jednu obrovskou výhodu. Jde o ideální dárek pro partnerku, kterým potěšíte nejen ji, ale především sebe. A to se vyplatí. A pokud partnerku nemáte, podívejte se do naší galerie. Naberete tam inspiraci, proč byste měli co nejdříve nějakou sexy kočku, která negližé vlastní, sbalit.

 
10889-356515-agent-provocateur-001-large