Zadečky, které vám zlepší den.

Zadečky, které vám zlepší den. 1

Proč se muži rádi dívají

Není krásnějšího pohledu, který vykouzlí úsměv na tváři každého chlapa. Krásky s pěkným zadečkem jsou navíc inteligentnější a zdravější. Tak praví věda, a proto není divu, že jde o důležité kritérium krásy.

JUP53f3ec_fraga2

Kdo by se nepodíval? Pěkné, pevné, mladé a některé i pořádně velké. A právě velké a dobře formované zadky jsou jasným znamením. Podle studie University of Oxford jsou ženy s větším zadkem inteligentnější a zdravější. Tukové zásoby na zadku a stehnech vytvářejí omega 3 nenasycené mastné kyseliny, které v podstatě lze označit za dobrý cholesterol.

Právě díky nim mají ženy s hezčím pozadím mnohem nižší šanci skončit s cukrovkou či srdečními problémy, tvrdí oxfordský profesor Konstantinos Manolopoulos. Pozitivně působí i při rozvoji mozku. Že by to platilo – hodně v zadku, hodně v hlavě?

899580

Podobně to platí i při vývinu novorozenců. Pokud si hledáte paní budoucí, která vám dá šikovné dítě, dívejte se na zadek. Stejné omega 3 mastné kyseliny jsou zodpovědné i za to, jak se formuje dětský mozek v prenatálním stádiu. Tak se tedy nestyďme prohlédnout si pár hezkých slečen.