Shannyn XO – rozdává se na počkání

Shannyn XO - rozdává se na počkání 1

Sexappeal neroste jen tak na stromech, a proto je nesmírně vzácný. Shannyn XO je žena, která ho má ale na rozdávání. Patří k těm, co nám umí pomást hlavu a zašpinit pyžamové kalhoty noční polucí. Patří k nejerotičtějším modelkám a důvody? Podívejte se na fotky detailně a pochopíte, proč o ní jdou zvěsti jako o ženě, co hýří sexappealem jako duha.

Ta prsa jsou pravá
Americká blondýna s modrýma očima a pěknými čtyřkami. To už zní podezřele. Máte pravdu, prsa nemá své, ale jinak je přirozená, bezprostřední, má ráda zábavu a když ji netlačí a netáhne podprsenka. Ve zkratce řečeno, má něco po dvacítce a její životní prioritou je vypadat dobře.

Není to žádná levná zlatokopka, umí se o sebe postarat sama a muže si osloví na základě jiných priorit, než zlaté kreditní karty. Mimochodem o kartách chlapů, co ji obdivují, má celkem přehled. Má totiž svůj vlastní internetový obchod s vlastním tělem.

 
1cEvBTfb

Ráda si vydělává sama na sebe
Fotí pro agentury, časopisy, svou poklonu jí složil i Hugh Hefner a jí to nestačí. Vždy když se svlékne, chce, aby z toho něco měla. Ve světě internetu tak nemohla udělat lépe, než si nechat zaplatit i za večerní svlékání.

Stačí, že si zapne web kameru a už vydělává. Má vlastní web a nejprodávanější položkou v e-shopu je ona sama. Od fotek ve vysokém rozlišení až po videa, kde ukáže ty nejintimnější záběry, vám ráda zveřejní za malé tajemství. Číslo kreditní karty.

Podnikatelka nejen s prsy
Mluví o sobě, že má obchodního ducha. Okamžitě pochopila, co jí tělu chybí, aby se stala hvězdou a dala si udělat prsa taková, jaká se každému muži líbí. Její podnikatelské aktivity však neskončily. Dnes má plnou databázi klientů, kteří jsou lační po všem, co zavěsí na síť.

Proto plánuje psát i knihy, tak trochu erotický deníček plný pikantních fotografií. Uvidíme, kdy se dostane na světlo světa, ale je jasné, že se po něm jen tak zapráší. Vždyť deníky pěkných slečen byly vždy atraktivním čtením. Jednou by se chtěla věnovat i módě, ale zatím ji přece jen raději ze sebe svlékne.

 
9688ca5e43a2f3cdfce2a883a7b4f00f