Soukromý klub v New orku a Londýně pro bohaté fanoušky luxusních aut

Soukromý klub v New orku a Londýně pro bohaté fanoušky luxusních aut 1

Není mnoho míst, kde byste měli přístup k vozovému parku, jak to je v klubu Classic Car Club of Manhattan. Nachází se tam 40 aut, které můžete provětrat. Stačí vám na to řidičský průkaz a členství v klubu.

Členství je rozděleno na několik stupňů a podle toho závisí i čas, na který můžete mít auto zapůjčené. Na začátku je tak zvané stříbrné členství za jednorázový registrační poplatek 5000 dolarů a měsíční poplatek 180 dolarů.

Nejvyšší stupeň je platinové členství s jednorázovým poplatkem 15 000 dolarů a měsíčním poplatkem jako při stříbrném členství. Čekací doba na auta není dlouhá. Po registraci musíte seznámit s pravidly klubu a požadavky týkajícími se péče o půjčené auta. S členstvím získáte povolení k vedení půjčených vozidel pro sebe a jednu osobu.

Klub organizuje pro své členy zájezdy a srazy, během kterých si mohou vyměnit své poznatky o autech. Do klubovny mají členové přístup kdykoliv, a tak se nemusí bát, že by někdy zůstali bez auta. Pro příznivce ježdění na okruhu jsou připraveny vždy dvě tři auta. Klub podporuje některé týmy. Podrobnější informace o vozovém parku klubu naleznete na jeho oficiální internetové stránce.