Stadion Mestalla: prohlídka s průvodcem

Stadion Mestalla: prohlídka s průvodcem 1

Představte si, že se ocitnete ve Valencii, slunném městě na východě Španělska, kde historie a moderní život plyne ruku v ruce. Mezi mnoha atrakcemi, které toto město nabízí, je jednou z nejvýznamnějších návštěva Stadionu Mestalla, ikonického místa, které je domovem fotbalového klubu Valencia CF. Tento stadion, jeden z nejstarších ve Španělsku, nabízí možnost prohlídky s průvodcem, díky které se můžete vydat do zákulisí a prozkoumat každý kout tohoto historického místa.

Vstupenky na nejvýznamnější návštěvu Stadionu Mestalla zakoupíte online zde:

      Navíc s možností se vyhnutí  dlouhým frontám!!!

 

Prohlídka, kterou nabízí společnost Tiqets International B.V. se sídlem v Amsterdamu, je vaší vstupenkou do světa, kde se snoubí sport, historie a kultura. Díky jednoduchému procesu rezervace a možnosti okamžitého doručení vstupenky na váš mobilní telefon, je přístup k této jedinečné zkušenosti snadnější než kdy jindy. Vstupenky můžete využít k rychlejšímu vstupu, což znamená, že se vyhnete dlouhým frontám a strávíte více času prozkoumáváním stadionu, než čekáním na vstup. Jedná se o hodinovou prohlídku, během které vás anglicky a španělsky mluvící průvodce provede nejen po samotném stadionu, ale také do tiskové místnosti, šatny hráčů, tunelu a VIP boxu.

Mestalla Stadium Tour: A Tour for the Ages

Tato prohlídka vám poskytne exkluzivní přístup do zákulisí a umožní vám nahlédnout do každodenního života fotbalového klubu. Projekt „Mestalla Forever“ vás zavede na cestu časem od založení klubu v roce 1919 až po současnost. Budete mít možnost obdivovat trofeje, staré dresy a další artefakty, které jsou svědky bohaté historie klubu. Navíc se dozvíte o nejslavnějších zápasech týmu a o hráčích, kteří zde zanechali svou stopu. Nenechte si ujít příležitost posadit se na místo trenéra, vyfotit se na okraji hřiště a vstoupit do šatny, kde se připravovali fotbaloví velikáni jako Mundo, Kempes, Mendieta a Villa. Prohlídka vám nabídne jedinečný pohled na to, jaké to je být součástí klubu Valencia CF a každý týden vstupovat na trávník ve slavné košili Los Ches.

Mestalla Valencia C.F Stadium | Visit Valencia

Když dorazíte na stadion Mestalla na adrese Av. de Suècia, s/n, 46010, Valencie, stačí vyměnit váš elektronický poukaz za papírovou vstupenku a můžete se připojit k prohlídce. Nezapomeňte přijít včas, aby vám neunikl ani jeden okamžik této fascinující cesty fotbalovým dědictvím. Takto Tiqets International B.V. poskytuje nejen snadný přístup k této výjimečné aktivitě, ale také záruku, že vaše návštěva Stadionu Mestalla bude plná objevů, inspirace a nezapomenutelných zážitků.