SWISS MILITARY HANOWA TWILIGHT – nová skleněná vlákna za skvělou cenu

SWISS MILITARY HANOWA TWILIGHT - nová skleněná vlákna za skvělou cenu 1

Soumrak má jistě každý spojený se západem slunce či s úspěšnou sérii knih a filmů o upírech (Twilight). Ale teď si budeme muset zvyknout na spojený Twilight i se švýcarskou značkou Swiss Military Hanowa.

Modely série Twilight jsou určené pro aktivní muže, kteří nesedí doma na válendě a sledují jen pasivně fotbal. Tento model se dá shrnout jako časoměřič, který nestojí moc a vydrží toho docela dost a s bonusem výroby ve Švýcarsku.

Swiss Military Hanowa Twilight má 47mm velké plastové pouzdro vyztužené skleněnými vlákny. Voděodolné jsou do 100 m a jsou uzavřené minerálním sklíčkem. Okruží mají plastové, s bočním vroubkováním a silikonovým prstencem. Modely mají různě barevné varianty, a to černé, modré, šedé a olivově zelené. Ve stejných barevných provedeních jsou vyrobeny řemínky s ocelovými prackami.

SM_Hanowa_Twilight_4

U všech modelů je stejné logo značky, zadní plné víko a laserem vypálený medailon. V hodinkách je použit strojek typu Ronda 517, baterku budeme muset měnit jednou za 45 měsíců a přesnost si udrží v limitech -10/+20 sekund měsíčně.

Swiss Military Hanowa Twilight jsou za fantastickou cenu 3 500 Kč. Což na švýcarskou kvalitu není vůbec drahé. A hlavně se jedná o pevné pouzdro se skleněnými vlákny a kvalitní quartz strojek.