TAKTO CESTUJE NEJMLADŠÍ MILIARDÁŘKA NA SVĚTĚ

TAKTO CESTUJE NEJMLADŠÍ MILIARDÁŘKA NA SVĚTĚ 1

Je mladá, krásná a k tomu ještě i miliardářka! Alexandra Andersenová má pouze 20 let a na její kontě je přibližně 1,2 miliardy dolarů. Toto číslo jí tedy značně usnadňuje život. Alexandra je trojnásobnou juniorskou mistryní v drezuře koní, ale kromě toho miluje cestování.

Celý svět s ní může cestovat na Instagram. Norka přidává fotografie ze svých cest do Řecka, Švýcarska i Afriky. Součástí účtu jsou i okázalé večírky, pohádkové prázdniny a kvantum koní. Cestuje stylově. Míra cestovatelského luxusu začíná soukromými letadly.

V roce 2007 zdědila 42 procentní podíl v rodinném podniku, společnosti s názvem Ferd. Jde o miliony z tabákového průmyslu. Právě toto dědictví je hlavním zdrojem příjmů Alexandry. Dnes žije v Německu spolu se svým koněm a stále hvězda na mistrovství juniorských jezdců. Alexandry  otec zatím i nadále provozuje rodinný podnik.

Chcete-li se o cestách pohádkově bohaté Alexandry dozvědět více, navštivte její profil na Instagramu. Uvidíte tam záběry z exotických prázdnin, nocí s přáteli, obrázky její koní ale i dalších exotických zvířat. V jednom z rozhovorů však samotná Alexandra poznamenala, že toto velké bohatství její nestačí. V úmyslu má dát společnosti něco zpět a rozvíjet ji do lepší podoby.