Toto je pro ženy důležitější než velikost vašeho …

Toto je pro ženy důležitější než velikost vašeho ... 1

Přesně 50 procent mužů je nespokojených s velikostí jejich penisu. Ženy na to mají jiný názor, až 84 procent z nich je spokojeno s velikostí penisu svého partnera a dokonce dvě procenta by byli raději, kdyby měl jejich partner menšího. Takže pokud si myslíte, že ho máte malého, nezoufejte, řekneme vám, které faktory jsou pro ženy podstatnější než délka, kterou nosíte v kalhotách.

 
original

Čistota
Ne nadarmo se říká, že čistota – půl života. Můžete být jakkoliv romantický a úžasný, pokud máte ve vaší domácnosti bordel a ložní prádlo jste si měnili naposledy před půl rokem, slečně se zvedne žaludek a okamžitě odejde. Nezapomínejte ani na osobní hygienu, protože pokud smrdíte, pohřbíte všechny své šance a darmo se vám mezi nohama houpe krajta královská.

 
465643-top_foto1-ndima

Domácí práce
Až sedm z deseti žen považuje muže, který pomáhá s domácími pracemi za atraktivnějšího. Dokonce, dámy prozradili pořadí, které práce sluší mužům nejvíce. Nejvíc sexy je mytí nádobí, následuje vaření a top trojku uzavírá praní prádla. Zvláštní, ale proti gustu …

Erotické hračky
Vibrátory a jiné pomůcky vás nemají zastupovat, mají vám pomáhat. Pořiďte si nějaké a experimentujte. Ze sexu se stane zábava a potěšení z něj bude ještě větší.

 
032456_shutterstock_109262426.jpg_800x600_f_

Kondice
Léto se blíží a máme ještě o důvod víc, proč třeba naběhnout do posilky. Ženy nezajímá váha ale pevnost mužského těla. Stačí chvilka cvičení denně a hned budete pro dámy atraktivnější.

Výdrž
Každé ženě bude více po chuti, pokud ji budete obšťastňovat menšími radostmi dokud se nedostane na vrchol, než byste se udělali s obřím penisem za pár sekund a dotyčná by z toho neměla nic.

Výška
Rozměry v nižších partiích je sice netrápí, ale výška ženy zajímá. Něžné pohlaví se cítí bezpečněji, jestliže má po svém boku vysokého chlapa. Pokud jste nižší postavy, nezoufejte, hledejte partnerku, která je o něco nižší než vy.

 
1825089

Jazyk
Tak jako muži mají rádi dýmku, ženy mají rádi lízání. Toto netřeba podceňovat, neboť jen čtvrtina žen dokáže mít orgasmus během sexu. Dopřejte jí orální rozkoše.

Vztah
Mezinárodní průzkum ukázal, že ženy, dosahují orgasmu jednodušeji a častěji během sexu se stálým partnerem. Takže pokud si chcete opravdu užít, zapomeňte na jednorázovky.

 
181284_import-sex-vasen-milovanie-vasen-crop

Vášeň
Ženy jsou citlivé stvoření, které k dokonalému požitku ze sexu potřebují i emoce. Objímejte ji, líbejte ji po celém těle, něžně jí šeptejte do ucha. Komunikace „Po čem touží dáma, kterou máte v posteli,“ zjistíte jedině tak, že o tom budete spolu mluvit. Ženy považují kontakt v posteli za nejdůležitější.