Typ pro milovníky čokolády- Choco-Story Paris

Typ pro milovníky čokolády- Choco-Story Paris 1

Pokud jste milovníkem čokolády a zároveň máte rádi historii, pak máme pro vás skvělý tip na výlet. Navštivte Muzeum čokolády – Choco-Story Paris, které se nachází na adrese Musée Gourmand du Chocolat, 75010, Paris, Francie. Toto neuvěřitelné muzeum je otevřené každý den od 10:00 do 18:00. V případě, že potřebujete poskytnout aktivity a kontaktovat, obraťte se na centrum nápovědy Tiqets.

Muzeum čokolády vás zve k objevení všech tajemství čokolády, která se stala nedílnou součástí našich životů. Zjistíte vše, co jste kdy chtěli vědět o čokoládě, ale báli jste se zeptat. Muzeum je otevřené denně a poslední vstup je možný jednu hodinu před zavírací dobou.

Je důležité zmínit, že muzeum je bezbariérové a přijímáme také vstupenky v mobilu. Vstupenky jsou okamžitě doručeny a s nimi získáváte vstup do Muzea čokolády v Paříži, aplikaci audio průvodce, kterou si můžete stáhnout na svůj telefon, a v závislosti na vybrané možnosti vstupenky také lahodnou horkou čokoládu a 500g sáček čokolády Origin.

Audio průvodce je k dispozici v několika jazycích, včetně angličtiny, francouzštiny, hindštiny, italštiny, japonštiny, němčiny, portugalštiny a španělštiny. Nezapomeňte si jej stáhnout, aby vám neunikl žádný detail o fascinující historii čokolády.

Vstupenky k zakoupení online zde:

 

V muzeu však nezískáte pouze vstupenku a audio průvodce. Můžete si také dopřát lahodnou horkou čokoládu a v závislosti na vybrané možnosti vstupenky si můžete odnést 500g sáček čokolády Origin jako suvenýr.

Výlet do muzea však není jen o poznávání historie čokolády. Je to také o vychutnávání si její lahodné chuti a objevování nových druhů čokolády, které jste ještě neměli možnost okusit. Proto neváhejte a přidejte si něco navíc k vaší vstupence, abyste si mohli návštěvu muzea užít naplno.

A pokud se náhodou rozhodnete svou návštěvu zrušit nebo přesunout, je to možné udělat až do 24 hodin před plánovanou návštěvou. Těšíme se na vás v Muzeu čokolády – Choco-Story Paris!