GOLF CHANNEL OPEN TOUR NA HŘIŠTI GRAY BEAR SPOLEČNĚ S HODINÁŘSKOU ZNAČKOU SCHAUMBURG WATCH

GOLF CHANNEL OPEN TOUR NA HŘIŠTI GRAY BEAR SPOLEČNĚ S HODINÁŘSKOU ZNAČKOU SCHAUMBURG WATCH 1

Jediná televizní túra na Slovensku začala psát v poslední květnovou sobotu už svůj 4. ročník. 30. května si přišlo před kamery Golf Channel na hřišti Gray Bear na Tálech zahrát téměř 130 golfisty, přičemž více než polovina z nich byla s handicapem nižším než 16,4.

Kvalitní obsazení úvodního turnaje sezóny naznačuje, že o zářijové finále bude i letos obrovský zájem.

Výborně připravené hřiště zahrála nejlepší Zuzana Kamasová, která se 71 ranami zvítězila v kategorii brutto. „Hrálo se mi výborně, měla jsem skvělý flight s Filipem Tůmou a Vladimírem Soták, velmi dobře jsme se bavili,“ řekla v rozhovoru pro Golf Channel Kamasová.

První HCP kategorii vyhrál Peter Živner, který nahrál 42 Stbl bodů a snižoval HCP z 12,3 na 10,8, druhý skončil Pavel Hudák (40 Stbl bodů) a třetí Filip Tuma (38 Stbl bodů). Ve druhé HCP kategorii zvítězil jen o 1 bod Vladimír Veselovský před Patrikem Bobem a třetí skončil Michal Daňo.

Poslední třetí kategorii ovládla žena – Katarína Švecová, za ní skončil Tomáš Masničák a třetí byl Peter Lajš. Doplňkovou soutěž o LAHOFER drajv vyhrál mezi muži Filip Tuma, mezi ženami drajvovala nejlepší Sydney Kašinská. LAHOFER pin si odnesla Zuzana Kamasová.

Všichni vítězové doplňkových soutěží získali privátní degustaci vín pro přátele v hodnotě téměř 300, – EUR, vítězové kategorii odešli s novými trofejemi, magnum lahvemi Rothschildovy Château Clarke ročník 2006 a dalšími cenami od DigitalGolfu a Bunker Mentality.

Hráči si jako součást oddechu při jamce č.16 měli možnost vychutnat irskou whisky, domácí dobroty a seznámit se s německou hodinářskou společností Schaumburg Watch, která právě vstupuje na náš trh. Mezi představenými modely nechyběly takové exkluzivní kousky, než 33 kusová limitovaná série Unique s ručně rytým ciferníkem z ryzího stříbra, model Moon s jednou z nejreálnější ztvárněných měsíčních fází v hodinářském světě, ať elegantní model Ceramatic s pulzometrom, ciferníkem z keramiky a ručně šitým koženým řemínkem . Tento model čeká na celkového vítěze Golf Channel Open Tour. Druhý kvalifikační turnaj se hraje 28. června v Penate.