Tyto důvody vás přesvědčí: Správný chlap pije víno!

Tyto důvody vás přesvědčí: Správný chlap pije víno! 1

Ať už jste na pivu s kamarády nebo na koktejlu s dámou, alkohol se stal jednou z berliček komunikace. Pokud na rande nechcete vypadat jako poslední ožrala nebo nechcete za nápoje utratit celý majetek, vsaďte na víno. Možná vás k tomu přesvědčí těchto 5 argumentů.

Víno je klasika

vino1b

Víno těží z velké marketingové kampaně za posledních několik desítek let, a nelze popřít, že jeho veřejný obraz je vázán na jemnější věci v životě. Jsou to předsudky, ale fungují. Představte si, že jste v baru nebo v salonku.

Vidíte muže, který popíjí se ženou. Pokud pijí pivo, jsou to asi jen přátelé, kteří si vyšli. Pokud pijí koktejly, chlap se s ní chce vyspat a dívka ho může jen lovit na nápoje. Ale v případě, že pijí víno? Je to pár lidí, kteří se setkali, aby se navzájem poznali.

Víno je levnější

1356130673_14296

Výzkumy se dělají na kdeco a proto se nedivte, že se realizovalo i sbírání dat ohledně vynaložených průměrných nákladů na zakoupené alkoholické koktejly.  Výsledkem bylo, že průměrná investovaná částka do koktejlů je kolem 250,- Kč.

Tajemství šetření finančními prostředky při pití vína spočívá v nákupu plných litrových lahví. Protože pokud si objednáte dvě deci vína, zaplatíte nějakou částku. Pokud ji vynásobíte pěti, což vám dá litr, zaplatíte mnohem víc, jakoby jste si koupili rovnou celou láhev.

A tak vám ještě zůstane i na lístky do kina. S vínem zažijete méně vyrušování Představte si, že sedíte v sedačce a máte rande. Cítíte se příjemně, mluvíte o lásce a tajemstvích vesmíru, když najednou si všimnete, že vaše koktejlové sklenice jsou prázdné.

Musíte vstát a říct: „Hned jsem zpátky.“ U baru jsou minimálně tři lidé před vámi. Máte pocit, že tam stojíte pomalu hodinu. Když konečně dostanete své dvě vodky Martini, otočíte se … a uvidíte při své dámě nějaké individuum. A ona se směje na každém jeho slově.

A co děláte vy? Stojíte tam s vodkami jako vůl. Jistě, můžete přijít a chlapíkovi zdvořile říct, aby odešel, ale bublina lásky, kterou jste tak pracně budovali už praskla a atmosféra se změnila. Láhev vína tento problém řeší jednoduše. Je její pohár prázdný? Plynule zvednete láhev a nalijete jí.

Můžete pít více

195525__wine-glasses-barrels-grapes-cheese-white-red-tomato-sun-shade_p

Z láhve vína můžete získat pět sklenic. Co kdybych vám řekl, že to můžete natáhnout na 8-10 sklenic? Jediné, co musíte udělat, je nalít pokaždé méně. Například nalít víno ​​do sklenice na šířku tří prstů.

S postupnou praxí už ani nemusíte využívat tuto prstovou míru a dolijete pokaždé stejně. Pokud se vás někdo zeptá, proč pijete tak pomalu, řekněte, že pití vína vyžaduje čas a vychutnávání.

Méně vína ve sklenici znamená, že můžete vířit důrazněji a víno ​​uvolní více vůně. Proč i ostatní nezpomalí a neužívají si? Udělejte z toho hru. Naučte ji, že je třeba zapojit smysly.

Jaké barvy vidíte? Co cítíte? Jak chutná? Jaký je to pocit v ústech?

Při víně si spíše ohlídáte hranici. Většina vín obsahuje okolo 10% – 15% alkoholu. Porovnejte to s mnoha destiláty, které běžně přesahují 40% hranici.

Pokud jste na rande, nechcete si zkazit úsudek jen proto, že jste vypili o jednu skleničku navíc. Jeden špatný krok může mít za následek, že vystrašíte přítelkyni. Po několika Tequilách je vaše soudnost vypnutá.

Kdy je ten správný čas na polibek?

1612058

Už jste si vybudovali základy pro vztah? Olizuje si vyzývavě rty, nebo je to jen nervový tik? S vínem máte možnost snížit riziko, vznášíte se v pohodlné zóně mezi střízlivostí a opilostí. Komunikujete a trochu flirtujete. Sedíte, relaxujete, vnímáte vůni růží. Můžete získat vztah na celý život a nejen sex na jednu noc.